Рекомендуємо прочитати

Непiзнане

Еротичні сни і секс у сні

Еротичні сни і секс у сні
Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні сексуальні бажання, ввівши поняття фалічні символи. Банан, батон ковбаси, просто батон, поїзд, що в'їжджає в тунель, для жінок символізують чоловіче достоїнство — фалос. Принаймні, на цьому наполягають сексологи. А ось психологи стверджують, що статевий акт у сні замінюється фалічними символами або у невпевнених у собі особистостей, або у людей, що пригнічують свої емоції. Прочитати »

Щоб грошики водилися: прикмети

Щоб грошики водилися: прикмети
У нашому житті досить часто буває що людина працює, працює, а грошей у неї завжди немає. І куди вони діваються? Як крізь пальці пісок. Не щастить, ми говоримо. Але як впоратися з таким невезінням? Так істинними народними прикметами, за допомогою яких ви дізнаєтеся, як зберегти і примножити свої капітали. Прочитати »

Прокльони: побутові, батьківські, церковні

Прокльони: побутові, батьківські, церковні
Прокльонів існує стільки ж, скільки і видів проклинання, і напевно кожна людина, навіть яка не вважає себе недовірливим, іноді відчуває підсвідомий страх, тривогу, коли чує на свою адресу хоч якесь прокляття. Пам'ятайте, що це не випадково, тому що прокляття негативно і небезпечно впливають на людину. Це такий же доведений факт, як і те, що, наприклад, хвороби можуть передаватися повітряно-крапельним шляхом, проте відомо це стало теж не відразу. Так само як і вірусів грипу, є дуже багато видів проклять. Прочитати »

До чого горить праве вухо?

До чого горить праве вухо?
У світі багато різних прикмет, хтось із людей в них вірить, а хтось ні. Якщо ви вірите в прикмети, то, напевно, вам буде цікаво дізнатися, чому горить праве вухо, адже хоч раз у житті таке бувало з кожним. До того ж можна запропонувати наукове пояснення цієї прикмети. Прочитайте і вирішуйте, чому вірити. Прочитати »

Значення кольору очей

Значення кольору очей
Поєднання кольору волосся з кольором очей! У давнину приділяли увагу лише одному, але важливому поєднанню — кольору очей з кольором волосся. Отже, блакитні очі зовсім по-різному проявляються у блондинів, брюнетів і людей з попелястим волоссям. Сірі очі імунні до будь-якого кольору волосся. Найменше пристосовуються до змін чорні і темно-карі очі. Прочитати »

Як перевірити наявність порчі, вроків

Як перевірити наявність порчі, вроків
Іноді навіть у самої скептично і ні в що не вірячої дівчини часом виникає думка про існування порчі, вроків. Але якщо все ж воно існує? Безпосередньо дівчина мимоволі задає собі запитання про те, як перевірити наявність порчі, вроків. Прочитати »

Три поради, як змінити своє мислення про гроші

Три поради, як змінити своє мислення про гроші
Ні для кого не секрет, що супер багаті люди сприймають гроші трохи інакше, ніж решта з нас. Грошей у них багато і вони не бояться їх витрачати. Нам, звичайно, легко говорити, що їх мислення багатства є побічним продуктом суми грошей, які вони мають. Але чи всі з них були багатими від народження? Деякі з них вже народилися з такою забезпеченою долею, іншим же доводилося важкою працею добувати свої багатства, борючись з нескінченними невдачами. Прочитати »
Scroll To Top