Рекомендуємо прочитати

Непiзнане

Прикмети в нашому житті: «чому не можна»?

Прикмети в нашому житті: «чому не можна»?
Якщо вас можна віднести до забобонних людей, то ви натрапили на потрібну статтю. Ми часто чуємо, що не можна дарувати годинник або не можна стригти собі волосся. Адже багатьом цікаво, чому ж не варто носити чужий одяг або фотографуватися до весілля. Прочитати »

Забобони і прикмети вагітних жінок

Забобони і прикмети вагітних жінок
Напевно, ніхто так не вірить у самі дурні прикмети, як це робить вагітна жінка. І зауважте, вірять у якісь незрозумілі потойбічні сили не тільки жительки глухих сіл, але й дуже освічені, ділові дами. Прочитати »

Психологія грошей

Психологія грошей
У грошей немає психології, уподобань, почуттів і емоцій ... Вони сліпі, німі і байдужі. Грошам абсолютно все одно, в чиїх руках вони виявляються. Вони не йдуть нікому назустріч. Гроші зосереджені в деяких місцях таким чином, що лише обмежене число людей отримують до них доступ. Доступ до великих грошей отримують ті, хто сам до них і попрямував. Прочитати »

Як правильно читати заговір

Як правильно читати заговір
Заговір, якщо його використовувати правильно, вважається одним з найсильніших магічних дій. З його допомогою існує можливість лікування від певних хвороб, позбавлення від труднощів психологічного характеру, також можна навести щось на іншу людину і так далі. Часто люди, попробувавши прочитати які-небудь заговори для виконання своїх бажань і не отримали бажаного результату, втрачають віру в них і в магію. Прочитати »

Чи існує життя після смерті?

Чи існує життя після смерті?
У більшій чи меншій мірі, питання смерті завжди цікавив кожного. Втім, в цьому і немає нічого дивного, адже нам завжди хочеться знати, чи є щось за гранню і наскільки мають рацію матеріалісти, які стверджують, що після смерті настає лише темрява і тиша. Якщо говорити про те, чи існує життя після смерті, то одного точного і чіткої відповіді дати неможливо, так що кожному тільки залишається вирішувати для себе, чи варто вірити в окремі теорії чи ні. Прочитати »

Віртуальні ворожіння по телефону

Віртуальні ворожіння по телефону
Кожен з нас бажає дізнатися, що ж його чекає в майбутньому, що з ним може статися і чого варто побоюватися. Але, на жаль, ми не можемо заглядати в наше майбутнє. Хоча завжди був спосіб, до якого зверталися ще наші пра-пра-прабабусі. Це, звичайно ж, гадання. І якщо раніше ви могли поворожити тільки на картах, то зараз існує безліч різних видів ворожінь. Наприклад, всім нам доступно віртуальне гадання по телефону. Прочитати »

Прикмети, пов'язані з дзеркалами

Прикмети, пов'язані з дзеркалами
Дзеркало завжди було і залишається джерелом забобонів. Адже саме з дзеркалом пов'язано багато обрядів, гадань, а також існують прикмети пов'язані з дзеркалами. У давні час відображенню в дзеркалі приписувалися містичні таїнства, які вселяли в людини тривогу і страх. Дзеркала протягом довгих років зберігають енергетику предметів і людей, які хоча б раз відбивалися в дзеркалі. Але сьогодні люди розцінюють дзеркала, як простий предмет побуту і не надають їм особливого значення. Прочитати »
Scroll To Top