Рекомендуємо прочитати

Непiзнане

Як Місяць впливає на людину

Як Місяць впливає на людину
Відносно теорії впливу Місяця на життя людини одні дотримуються точки зору, яка заперечує існування подібного явища, інші відзначають, що подібний факт дійсно має місце буття. Місяць є єдиним космічним тілом, на яке висадилися люди. Супутник Землі не містить ні атмосфери, ні води, тому не має також і погоди, але загальновідомо, що він впливає на погоду і відповідно на людей планети. Прочитати »

Зустріти і утримати ідеального партнера за допомогою ізотерики

Зустріти і утримати ідеального партнера за допомогою ізотерики
Кожен з нас мріє зустріти свою половинку і створити з нею гармонійні відносини, але не у кожного виходить. Виявляється все можливо, якщо включити шосте відчуття і залучити на допомогу необхідні знання, взяті з тонких ментальних світів. Володіючи цими особливими знаннями і розвиваючи своє шосте відчуття можна не просто налагодити особисте життя, але й уникнути багатьох помилок, які люди роблять у повсякденному житті. За допомогою простих, але важливих моментів, які ми розглянемо нижче, є реальний шанс провести діагностику потенційного партнера, зрозуміти його почуття і вирішити проблему... Прочитати »

Циганське ворожіння на любов

Циганське ворожіння на любов
Цигани — народ кочовий. Може, саме тому вони часто заробляють на життя за допомогою ворожіння. Багато ще в часи Радянського Союзу ворожили у циганок, що можна почути по розповідям батьків. І такі ворожіння дивували своє точністю. Циганок боялися і одночасно поважали за точні передбачення. Існує безліч циганських ворожінь і ми розповімо вам про найпопулярніші. Прочитати »

Чи можна визначити характер людини за формою губ?

Чи можна визначити характер людини за формою губ?
Уміння читати по губах може вам допомогти докопатися до істини тієї людини, від якого виходить дана інформація. Можна прочитати ті сторони особистості, які приховані від загального огляду. Наносячи елементи декоративної косметики на свої губи, ми намагаємося на рівні підсвідомості донести до оточуючих ту частину характеру, яку б бажали виділити серед інших. Для того щоб не допустити помилку і зробити все правильно, потрібно знати деякі нюанси. Прочитати »

Що не можна дарувати: прикмети, забобони

Що не можна дарувати: прикмети, забобони
Існує повір'я, що не всі подарунки приносять їх власникам радість чи удачу. І в більшості своїй це стосується людей, які вірять у прикмети і забобони. Таким дійсно не можна дарувати цілий ряд предметів, так як негативну думку про сам подарунку може сформувати обставина, яка тільки підкреслить, що прикмета була вірна. Прочитати »

Чому сняться страшні сни?

Чому сняться страшні сни?
Часом сон після важкого трудового дня не приносить нам сил, щоб на наступний ранок приступити до нових справах. Прокидаючись вранці, не завжди ми відчуваємо себе відпочившими. Причиною цьому нерідко стають страшні сни, що з'являються одноразово. Однак бувають випадки, коли людину страшні сни переслідують кожну ніч. Іноді поганий сон надовго залишає неприємний осад, тому в людини виникає питання, чому сняться страшні сни? Прочитати »

Форма нігтів і характер

Форма нігтів і характер
Існує 16 різноманітних форм нігтів людини. Це кількість умовно ділиться на 4 розряди. Чотири групи по формі нігтів відомі протягом сторіч. І вже давно люди стали звертати увагу на те, що форма нігтів в тій чи іншій мірі відображає характер натури або передає емоційний стан людини.  Прочитати »

7 порад, як не п'яніти

7 порад, як не п'яніти
Всі люди п'ють по-різному, воліючи різні алкогольні напої, дозування випитого спиртного теж різні. Але практично кожна людина хоче пити, але при цьому не п'яніти і контролювати свої дії і вчинки. Для цього необхідно дотримуватися простих, але дуже ефективних порад. Прочитати »

Віртуальні гадання на гральних картах

Віртуальні гадання на гральних картах
Іноді, життя ставить складні завдання і ми хочемо зробити все максимально правильно, щоб потім не жалкувати. І якщо в деяких випадках нам вдається обходитися за допомогою власних знань і навичок, то іноді потрібно просто якось передбачити долю. Саме тоді ми починаємо звертатися до ворожінь. Якщо раніше для того щоб дізнатися свою долю, потрібно було йти до ворожки, то зараз ви завжди зможете скористатися віртуальними гаданнями на гральних катах. Прочитати »
Scroll To Top