Рекомендуємо прочитати

Суспiльство

RSS стрічка

Мене скоротили ... А ми це переживемо!

Мене скоротили ... А ми це переживемо!
Сьогодні дізналася новину - мене скоротили. Перша реакція - шок. Потім - образа: за що і чому мене? І ось я вдома. Долає вічне питання - що робити? І росте образа як сніжний ком на всіх і вся: чим я їм не догодила, і відпрацювала на одному місці майже 20 років, і нарікань не було і все в такому дусі. Прочитати »

Особливості написання резюме

Особливості написання резюме
При пошуку роботи звертатися до роботодавця без надання резюме вважається поганим тоном. На що потрібно звернути увагу при написанні резюме. Резюме - це не автобіографія, в якій ви детально описуєте вашу трудову діяльність, а коротка інформація про себе, складена за певними правилами. Цей документ схожий рекламній листівці, в якій в якості "товару" пропонується ваш професіоналізм. Проявивши винахідливість, можна вигідно подати себе в резюме, навіть не маючи досвіду роботи. Прочитати »

Якості, які допомагають досягти успіху

Якості, які допомагають досягти успіху
Практично кожен з нас хоче бути успішним, і, якщо Ви читаєте це статтю, то теж входите в цю категорію людей. Але, як не дивно, навіть володіючи «формулою успіху», знаючи все від А до Я про секрети успіху, вивчаючи та вдосконалюючи якості, які допомагають досягти успіху, ніщо з цього не гарантує того, що Ви станете успішною особистістю. Прочитати »

Як поєднати роботу і вагітність

Як поєднати роботу і вагітність
Не секрет, що багато жінок продовжують працювати навіть коли завагітніли. Причин маса - страх втратити хорошої роботи, інтерес і задоволення, та й просто необхідність утримувати себе. Ми пропонуємо вам різні варіанти робочого навантаження, які ви можете використовувати, поки чекаєте появи на світ малюка. Прочитати »

Як боротися з лінню на роботі

Як боротися з лінню на роботі
Рідко хто з нас може дозволити собі лінуватися на роботі. І хоча причина для ліні може бути цілком законною: напередодні закривали складну операцію, погода змінилася і скаче тиск, та просто передсвятковий настрій - боротися з "лінь-мачухою" необхідно, адже скоро кінець року з його квартальної премією / "13-й зарплатою" , а значить, потрібно проявляти себе. Прочитати »

Як стати успішним. 18 звичок багатих людей

Як стати успішним. 18 звичок багатих людей
Бути багатим просто, для цього досить обзавестися декількома корисними звичками. Але перш, ніж я розповім про них, давайте поговоримо про звички, якими володіє середньостатистичний чоловік: приходити вранці на роботу, тяжко трудитися, приходити ввечері з роботи додому, оплачує рахунки, дивитися телевізор. З такими звичками хіба можна говорити про те, що збуваються мрії про візит в далекі країни. Щоб бути багатим потрібні інші звички, в яких ховаються секрети успіху та секрети багатства. Прочитати »

Компроміс в ділових відносинах

Компроміс в ділових відносинах
Компроміс в ділових відносинах і компромісна співпраця являє собою найбільш важку для опису стратегію конкурентної поведінки осіб підприємницької та іншої діяльності. Ця стратегія, як правило, ґрунтується на солідарності та потенціалі, а також необхідність співпраці двох сторін, учасників ділової угоди або сторін, які конкурують між собою. Застосовуючи компроміс у діловому співробітництві, можна легко вийти на «мирну пряму» і без істотних витрат сили і часу зробити конкурентів партнерами або вирішити виниклі конфлікти в діловій сфері діяльності. Прочитати »

Босами не стають, а народжуються

Босами не стають, а народжуються
Для того щоб дізнатися, чи володіє ваша дитина даром керівника, який, можливо, допоможе йому в далекому майбутньому стати таким, зовсім немає необхідності звертатися до астрологів, як стверджують канадські дослідники. У той же час, на думку вчених, саме дата народження людини здатна вказати на ймовірність того, що, будучи дорослим, він або вона буде успішно дертися вгору по кар'єрних сходах. Прочитати »

Як жінці домогтися успіху на роботі

Як жінці домогтися успіху на роботі
Чому жінки не завжди так швидко просуваються по кар'єрних сходах, як чоловіки? Через те, що жінки або соромляться, або недооцінюють себе? Сьогодні розмова про це і про те, як перестати бути надмірно суворої до себе. Жінка через небажання лізти і "розштовхувати" всіх на своєму шляху дуже часто просто робить свою справу і не намагається пробитися нагору. Але не всім це важливо. Як правило, жінці важливіше те, що вона робить, ніж те, яке місце вона займає. Прочитати »

99 ефективних занять під час робочих перерв

99 ефективних занять під час робочих перерв
Перерви складають досить велику частину загального часу, проведеного людиною на роботі. Я зараз говорю не про перерву на обід, а про тих 10-15 хвилинах кожні 1,5-2 години, які просто фізично потребує наш організм. Адже основне завдання перерви - відновлення наших сил, і я повністю згодна з думкою, що "добре працює той, хто добре відпочиває". А хороший відпочинок - це зміна діяльності. Прочитати »
Scroll To Top