Рекомендуємо прочитати

Суспiльство

RSS стрічка

Як вести себе з колегами після підвищення

Як вести себе з колегами після підвищення
Один із наслідків старанної роботи - це підвищення по службі. Відбувається таке не кожен день, а в когось навіть жодного разу в житті. Радість людини, що піднявся на сходинку (а то й одразу на кілька) кар'єрної драбини, цілком зрозуміла, але не всім. Тому реакцію на свій успіх потрібно тримати під контролем. Прочитати »

Ідеї малого бізнесу вдома

Ідеї малого бізнесу вдома
Все більше людей хочуть зайнятися бізнесом в дома. В їхньому розумінні це спосіб відкрити свій власний малий бізнес без особливих витрат. Ці люди мають рацію, давайте спробуємо розібратися в тому, як можна займатися малим бізнесом вдома і які існують ідеї для бізнесу вдома. Прочитати »

Основні принципи інвестування. Особисті інвестицій

Основні принципи інвестування. Особисті інвестицій
Отже, Ви стали відкладати гроші для інвестицій. Наступне питання: куди інвестувати?Є різні варіанти інвестицій. Але перш за все давайте разом уточнимо основні принципи інвестування. Прочитати »

Як правильно вибрати ВУЗ

Як правильно вибрати ВУЗ
Для багатьох випускників проблема ВУЗа дуже актуальна, адже деякі і не знають, яку спеціальність обрати та куди піти вчитися. До вибору ВНЗ потрібно підходити з серйозністю і відповідальністю. Адже у вашій кар'єрі гратиме важливу роль походження отриманого диплома. Дізнаємося і уточнимо, як правильно вибрати ВУЗ. Прочитати »

5 причин, які перешкоджають кар'єрному росту

5 причин, які перешкоджають кар'єрному росту
Говорити про значення кар'єрного росту не доводиться, тим не менше, для багатьох цей шлях складається з маси різних труднощів. Як виявилося, причини такого явища найчастіше закладені в характері людини, тому варто розглянути найпоширеніші недоліки, які заважають кар'єрному росту. Прочитати »

Як не згоріти на роботі

Як не згоріти на роботі
Великий заробіток і високий статус у суспільстві-ось що є головною метою сучасної людини. І заради цього ми готові жертвувати всім: сім'єю, особистим часом, спілкуванням з друзями. В результаті, перетворившись на завзятого трудоголіка, людина втрачає дружбу, любов, родину, а в наслідку його зовсім поглинає затяжна депресія. Ось як зайве перенапруження призводить до морального і фізичного виснаження. Медики, перерахованого вище називають синдромом емоційного вигорання. Прочитати »

Чи легко бути новеньким?

Чи легко бути новеньким?
Хвилюєтеся щоразу, коли доводиться постати перед незнайомим колективом у ролі «новенького»? Що ж, вас можна зрозуміти: вчені вважають необхідність пристосовуватися до нової обстановки, обов'язків, оточенню досить серйозним стресом. Проте, більшості людей доводиться як мінімум один раз в житті переживати, чи тепло його приймуть на новому робочому місці. Що ж можна зробити, щоб стати своїм серед чужих, а не залишитися чужим серед своїх? Прочитати »

Кар'єра самотньої жінки

Кар'єра самотньої жінки
Жінка істота загадкова і непередбачувана. А особливо, якщо, на даний момент вона не обрамлена сім'єю і відчуває себе кішкою гуляє сама по собі. У житті ходить безліч міфів, які стосуються одиноких жінок. Так давайте розберемося, що, правда, а що просто плід чиєїсь уяви. Прочитати »

Поняття ділової кар'єри, класифікація та етапи розвитку

Поняття ділової кар'єри, класифікація та етапи розвитку
Вам дуже хочеться зайняти крісло начальника, ви мрієте про окремий кабінет і колектив підлеглих? Мрії можуть стати реальністю, якщо ви правильно оберете тактику своєї поведінки. Ми вас лише попередимо про часті жіночі помилках і дамо поради, як досягти бажаного. Прочитати »
Scroll To Top