Рекомендуємо прочитати

Суспiльство

RSS стрічка

Як роботодавці обманюють персонал

Як роботодавці обманюють персонал
Багато керівників  підприємств частенько шукають можливість заощадити на персоналі. До досягнень своїх цілей, власники бізнесу йдуть різними дорогами. Хтось намагається налагодити трудовий процес, а хтось не вважає за потрібне чинити правильно і просто обманює співробітників. Головною метою, до якої прагнуть всі бізнесмени, є обман співробітників, не замішуючи в махінації кримінальний закон. Прочитати »

Жінкам на замітку. Якщо ви стали начальником своєї подруги

Жінкам на замітку. Якщо ви стали начальником своєї подруги
Несподіваний виклик до кабінету директора - і ось ви призначені начальником відділу. Звичайно, призначення рідко буває несподіваним. Зазвичай в колективі завжди приблизно знають можливих претендентів на цю посаду. Як правило, вибирають того працівника, який найкраще справляється зі своїми службовими обов'язками. При цьому людина не завжди має задатки лідера. Якщо ви прекрасний виконавець, але вам не вистачає твердості характеру, можна пройти спеціальний тренінг, спрямований саме на це. Прочитати »

Як визначити, що вас збираються звільнити

Як визначити, що вас збираються звільнити
На жаль, з роботи йдуть не тільки за власним бажанням. Це рішення керівництва рідко буває спонтанним. Тому є можливість скласти подальші кар'єрні плани або запобігти можливу ситуацію. Прочитати »

Як себе вести на корпоративних заходах

Як себе вести на корпоративних заходах
Відпочинок в колі товаришів по службі - це не тільки веселощі, але й серйозне випробування. Пропонуємо поради, про те, як потрібно поводитися на корпоративних вечірках. Прочитати »

Як працювати з важкими клієнтами

Як працювати з важкими клієнтами
Якщо ви хороший програміст, дизайнер або письменник, то напевно подумуєте про перехід на самостійну роботу. Ваша професійна підготовка не викликає й тіні сумніву, а список виконаних робіт змушують заздрити навіть конкурентів. Однак будьте готові, неприємності можуть підкрастися зовсім з іншого боку. Прочитати »

Як попросити надбавку до зарплати

Як попросити надбавку до зарплати
Сьогодні практично неможливо зустріти людину, яка була б задоволена своєю зарплатою. Тим не менш, не кожен може наважитися попросити у начальства надбавки до платні. Це пояснюється, насамперед, боязню бути звільненим через своє проявлення «нахабства» (попросивши збільшити зарплату), адже як відомо, завжди знайдуться люди, охочі і за менший заробіток виконувати ту ж роботу. Як говориться «незамінних немає». платні. Прочитати »

Як легко і швидко вивчити будь-яку іноземну мову?

Як легко і швидко вивчити будь-яку іноземну мову?
Як, ви досі не говорите по-англійськи (по-французьки, по-німецьки), та й взагалі ні на одній мові, крім рідної? Вихід один - знову сісти за парту. Сьогодні володіння іноземною мовою - обов'язкова вимога, те саме що знання комп'ютера або елементарних правил поведінки. У закордонному турне зображаєте із себе глухоніму іноземку? При заповненні анкети у відповідній графі ставите прочерк, який часто перетворюється на жирний хрест на вашій кар'єрі? Прочитати »

Що таке "фріланс": Як працювати на себе

Що таке "фріланс": Як працювати на себе
Фрілансер - сам собі начальник і підлеглий в одній особі. Які ж професії підходять для цього виду зайнятості, які плюси і мінуси і як перейти на віддалену роботу? Розвиток Інтернету дозволив деяким категоріям працівників зменшити частоту появи в офісі і навіть повністю перейти на віддалену роботу. Компанії або окремі фізичні особи наймають фрілансерів для виконання певних окремих разових завдань, а іноді і для постійної роботи. При цьому співробітник може знаходиться в іншому місті чи навіть в іншій країні. Прочитати »

Як домогтися успіху на роботі в жіночому колективі

Як домогтися успіху на роботі в жіночому колективі
Багато дівчат, йдучи на роботу, дуже переживають, коли дізнаються, що їм доведеться поводити час в чисто жіночому колективі. Справа в тому, що жіночі колективи часто сприймаються як просто розсадники пліток, заздрості і бажань «підсидіти» один одного. Звичайно, легше працювати в змішаному колективі. Але якщо вам доводиться співпрацювати тільки з дамами, тоді як домогтися успіху на роботі в жіночому колективі? Прочитати »
Scroll To Top