Рекомендуємо прочитати

Що може змусити чоловіка передумати одружитися

article2936.jpg

Він чекав відповідного моменту? Чи це плід довгих роздумів? Дізнайся, які фактори впливають на те, що він скаже: «Так» або «Ні». Давай поглянемо на це очима чоловіків.

Весілля - це один з найбільш стресових днів у житті чоловіка. І цілком зрозуміло, що його внутрішній голос задає питання: «Що я роблю? Навіщо мені все це потрібно? Половина шлюбів розпадаються. Може, не варто це перевіряти?» Ще й друзі можуть «допомогти» у цьому питанні, закликаючи подивитися на майбутню тещу, як на дзеркало, в якому відбивається кохана через «надцять» років. Між іншим, це дуже поширений прийом.

Передвесільний стрес
Весілля вимагає великої напруги. Вона є як би вершиною, з якою доведеться помахати рукою багатьом звичкам. Це подія, якої дівчина чекала з дитинства, про яке вона годинами мріяла, сидячи в обнімку з коханим. Для неї має величезне значення те, як втілити цю мрію в життя. А чоловікам, швидше за все, доведеться уважно слухати, частіше кивати головою і намагатися зберегти душевний спокій. Але нервозність все одно заражає і їх. А це стрес для обох. У стресових ситуаціях людина часто проявляє свої погані якості. Егоїзм, марнославство, сварливість, як не старайся приховати, можуть вирватися назовні. Нерідко трапляється так, що мила дівчина в одну мить перетворюється на «мегеру». Це однозначно змушує хлопця задуматися: «А, може, зупинитися, поки не пізно?»

Вона проти парубочого вечора
Квіти, фата, як розсадити гостей - це ті важливі «дрібниці», які захоплюють практично всіх наречених.
А що ж женихи? Чого вони з нетерпінням чекають найбільше? Як правило, це парубочий вечір! Останній холостяцький «відрив», прощання з холостяцьким життям. Що це - просто дружня пиятика старих друзів або похід в стрип-клуб? Не має значення. Цього дня чоловіки завершують холостяцьке життя і відкривають двері в подружній світ.

Тому спроба нареченої накласти вето на цей захід дуже турбує чоловіка. Поступка зараз може означати те, що надалі можна забути про дні народження друзів, футбол, вечірній покер і найголовніше - про парубочі вечори!

Вона занадто далеко «заглядає» в майбутнє
Шлюб ясно показує, що чоловік має намір провести залишок свого життя з коханою. Не обов'язково негайно заводити купу дітей і повністю занурюватися в побут. Було б добре кілька років прожити просто щасливою подружньою парою. А будь-яке бажання жінки відразу змінити уклад життя напружує чоловіка.

Вона намагається взяти все під свій контроль
Отже, молоді вже обговорили всі найдрібніші подробиці весільної церемонії. Але в неї не «вписуються» чоловічі побажання. Будь-то присутність на весіллі друзів нареченого, яких не любить наречена, чи музика, яку вона не розуміє. Це що, спроба контролювати абсолютно все? А чи не буде вона згодом контролювати вибір як друзів, так і повсякденних нарядів?

Їй не подобається обручка
Обручка символізує ваше з'єднання на довгі роки. Воно надівається на безіменний палець правої руки, тому що там проходить «вена любові», що йде прямо до серця. Романтично...

Сам факт, що чоловік дарує обручку, повинен розглядатися як прояв вищої довіри. А якщо обраниця заявляє про те, що кільце їй не подобається або на ньому маленький діамант... Але ж колись обручки були просто смужкою з трави. Якщо вона продовжує виявляти невдоволення, це змушує замислитися, а чи варто пов'язувати своє життя з цією дріб'язковою «золото шукачкою»?

Сам факт пошуку недоліків у нареченій може пояснюватися простими переживаннями. Але з іншого боку, це може бути сигналом чоловікові на необхідність ретельно проаналізувати свої стосунки.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Scroll To Top