Рекомендуємо прочитати

Як чоловік маніпулює жінкою

article2637.jpg

Кажуть, що жінки підступні. Чоловіки підступні не менше. Думаєте, тільки жінки маніпулюють чоловіками? Зовсім ні. Чоловіки маніпулюють жінками навіть більше — часто-густо, на кожному кроці.

Тільки от жінка сприймає це не як маніпуляцію собою, а якось по-іншому, їй властиво пом'якшувати ситуацію. Мабуть, жінці не хочеться вірити, що її сильний мужик, чоловік її мрії здатний на такі, м'яко скажемо, некрасиві вчинки, як маніпулювання. Давайте поспостерігаємо і побачимо, як чоловіки маніпулюють жінками. Озброїмося знаннями і не дамо більше себе дурити.

Тиснуть на жалість. Найпростіший спосіб маніпулювання. У жінки серце м'яке, воно обов'язково розтане від якої-небудь жалісливою історії. Жаліслива жінка завжди приголубить, надасть посильну допомогу, а може бути і поцілує для втіхи. Я не виключаю варіант, що іноді це чоловік скаржиться у справі, можливо йому дійсно погано і він потребує підтримки. Але в більшості випадків чоловіки тиснуть на жалість в корисливих цілях. Вони просто спекулюють доброю жіночою натурою. Такий спосіб маніпулювання зазвичай закінчується проханням — будьте на чеку.

Як чоловік маніпулює жінкою

Роблять компліменти. Чоловіки маніпулюють жінками без труднощів за допомогою компліментів. Ну, яка жінка не розквітне, почувши про те, як вона чудово виглядає, що вона незвичайна, особлива жінка, красуня і розумниця. Якщо це все правда — чудово. Але будьте обережні із занадто красномовними чоловічими промовами. Вмійте відокремити комплімент від лестощів. Не давайте хитрунові зіграти на вашій жіночої слабкості.

Як чоловік маніпулює жінкою

Брешуть. Придумавши якусь історію, вони починають свою маніпуляцію. Насправді маніпулятора-брехуна викрити найпростіше. Задайте кілька перехресних питань, подивіться те, як він тримається: нервує чи, очі бігають по сторонах, пальці смикають гудзики. Брехун обов'язково заплутається коли-небудь.

Як чоловік маніпулює жінкою

Мудрують. Цим способом чоловіки маніпулюють жінками як, наприклад, недобросовісні та нечистоплотні лікарі (на жаль, вони є). Вони починають розмірковувати на незрозумілі для вас теми, їх мова переповнена специфічними словами, фразами і термінами. Вони вас заплутують, щоб домогтися вашої розгубленості. А далі, щоб вилікувати звичайний нежить, вони усукують вам рецептик доларів на 100 приблизно. І ви, оторопівши від такої кількості розумних слів, мовчки його берете і йдете в найближчу аптеку. Запам'ятайте — дійсно розумна людина ніколи не стане козиряти своїми знаннями, а тим більше, ставити жінку з їх допомогою в незручне становище.

Як чоловік маніпулює жінкою

Звинувачують. Як тільки жінка починає пред'являти якісь претензії, маніпулятор починає згадувати їй всі її гріхи, особливо ті, за які їй буде найбільш соромно. У результаті доводиться виправдовуватися вже жінці. Це старий хід. І треба сказати, що він дуже дієвий. Людина, почувши обвинувачення, інтуїтивно починає виправдовуватися і розмова йде від справжнього винуватця убік. Не треба ніколи виправдовуватися перед чоловіком за своє минуле! А взагалі — менше знає, краще спить. І раз вже ви почали розмову про НЬОГО, так і ведіть її до кінця про НЬОГО. І не давайте відводити себе в сторону.

Як чоловік маніпулює жінкою

Грошики. Це найпоширеніший метод, за допомогою якого чоловіки маніпулюють жінками. Робиш все, як мені треба — дам грошей. Щось не по-моєму — не отримаєш. Не дивлячись на те, що жінки в наш час цілком самодостатні, багато хто все ж залежать від чоловіка. І, користуючись цим, чоловік починає маніпулювати жінкою. Хоча, навряд чи можна таку людину назвати словом «Чоловік». Жінці потрібно завжди пам'ятати про те, що чоловік повинен утримувати свою жінку і свою сім'ю, а не навпаки. Так було завжди і — це норма. Тому — «Ні!» Маніпуляторам!

Як чоловік маніпулює жінкою

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Scroll To Top