Рекомендуємо прочитати

Вiдносини

RSS стрічка

Ранковий секс: переваги і пози

Ранковий секс: переваги і пози
Ранковий секс настільки хороший, що з кожним днем можна почути заклики психотерапевтів, фахівців-сексологів і самих фанатів ранкового сексу: «Якщо хочете якомога довше залишатися здоровими, красивими і молодими, займайтеся сексом вранці!» Нижче наведені переваги ранкового сексу, ви можете не зациклюватися на них, але хоча б просто задумайтеся. Секс зранку — це корисно. Таким способом можна замінювати ранкову зарядку, тому що коли ми займаємося сексом, у нас задіяні всі групи м'язів організму. Прочитати »

Статеве життя після пологів

Статеве життя після пологів
Відомо, що вагітність і пологи можуть значно змінити статеве життя партнерів. По-перше, при виношуванні дитини є побоювання, що статевий акт завдасть шкоди і перерве вагітність. По-друге, після народження немовляти у багатьох жінок просто немає часу на інтимне життя. Тому робити спроби відновлення статевого життя після пережитих пологів слід акуратно. Прочитати »

Чому серце закрите

Чому серце закрите
Серце має бути живим, повинно любити, повинно віддавати. Повинно, повинно, повинно ... У вас, напевно, вже склалося відчуття, що під гнітом цього «повинно» можна померти. Тому що, коли приходиш втомлена з роботи, хочеться тільки в тиші на диванчику полежати, книжку почитати. Яке там любити?! Боронь боже. У чому причина цих подій? Давайте обговоримо разом. В ідеалі, жінка функціонує як фонтан. Вона наповнена енергією, вона фонтанує нею, наповнюючись при цьому знову і знову. Прочитати »

Як заспокоїти нерви за 1 хвилину

Як заспокоїти нерви за 1 хвилину
Хто в наш час не переживає тимчасове хвилювання, яке накочує також швидко, як і проходить? Але ж не рідко буває й таке, що нервова напруга не просто впивається в вас, а накопичується з часом, наростаючи як сніговий ком. З одного боку вічно незадоволене начальство, вдома все не так як хочеться, та й оточуючі не додають позитивних емоцій. І що ж робити в такій ситуації? Як швидко заспокоїти нерви? Зробити це насправді просто, головне знати як. Прочитати »

Романтичні ідеї для першого сексу

Романтичні ідеї для першого сексу
Можливо, вам вже - трохи за тридцять "- і першим сексом вас вже не здивуєш ... Але все ж момент першого інтиму з новим партнером чи партнеркою завжди дуже трепетний. Особливо, якщо це не секс заради сексу, а цілком відверте прояв щирих почуттів. Якщо це дійсно так, то ми дамо вам кілька порад, як організувати незабутній і романтичний перший секс. Прочитати »

Що заважає побудувати ідеальні відносини

Що заважає побудувати ідеальні відносини
Які міфи про любов заважають дівчатам знайти справжнє кохання, вибудувати ідеальні відносини і зберегти їх на довгі роки заміжжя? Після того, як проходить ейфорія, сексуальний імпульс згасає, відносини остигають. Рідко, кому вдається перетворити пристрасть у справжнє кохання. Довгострокові відносини будуються на чомусь більшому, ніж пристрасть і вимагають тривалої і копіткої роботи. Які ж міфи заважають вибудувати гармонійні відносини? Прочитати »

Як перетворити анальний секс в незабутнє задоволення

Як перетворити анальний секс в незабутнє задоволення
Всі хто хотів би поглибити діапазон своїх інтимних пізнань, коли-небудь, хтось раніше, хтось пізніше, прийдуть до того, щоб докладніше дізнатися і головне спробувати анальний секс. На превеликий жаль, треба признатися, що людей, які здатні робити це якісно, отримуючи і даруючи задоволення не так вже й багато. Більшості людей варто тільки спробувати, а деяким навіть тільки від дуки про анальний секс, як у них може виникнути величезна кількість негативних емоцій і реакцій. Прочитати »

Як усунути суперницю?

Як усунути суперницю?
Якщо твій чоловік привабливий і розумний, а він, безсумнівно, такий, то обов'язково знайдеться дівчина, яка крім тебе це оцінить. В один, далеко не прекрасний день, ти можеш дізнатися, що в тебе є суперниця. Ти сама не помітиш як твій хлопець почне радіти зустрічам з колегою, подругою або знайомою. Але якщо ти вже звернула на це увагу, то тепер твоя основна задача - це зберегти відносини або сім'ю. Прочитати »

Чому люди ревнують один одного

Чому люди ревнують один одного
Жодна людина не стане ревнувати без приводу. На все є причина. Якщо молода людина буде працювати з ранку до ночі кожен день, то жінка цілком обгрунтовано може його приревнувати. Це не означає, що вона повинна битися в істериці, зображуючи ревнощі. Просто це буде означати, що її ревнощі цілком з'ясовна. Прочитати »

Чому чоловіки люблять стерв

Чому чоловіки люблять стерв
Чому чоловіки люблять стерв? - Цим питанням, мабуть, задається кожна жінка, яка не є стервом по натурі. Але хто така ця жінка - стерво? Що в ній так приваблює чоловіків? Сьогодні ми спробуємо відповісти на ці питання і у всьому розібратися. По-перше, жінка, яку заздрісні суперниці називають «стервом», завжди ретельно стежить і доглядає за собою і своєю зовнішністю. Вона може годинами тренуватися в спортзалі, щоб зберегти гарні форми. Прочитати »
Scroll To Top