Рекомендуємо прочитати

Як управляти чоловіком. Як жінки керують чоловіками

article3023.jpg

Кожна людина неповторна і унікальна. Ніхто не може підпорядкувати його і керувати ним все життя. Тільки особистість, яка вільна, щаслива і здатна дарувати оточуючим радість. Але в особистих стосунках, коли двоє стають єдиним цілим, дуже складно знайти ту золоту середину, яка дозволить уникнути розбіжностей і сварок. Мудра жінка здатна зберегти сім'ю і врятувати любов від граду докорів і претензій, навчившись непомітно управляти чоловіком. Найголовніше, робити це настільки непомітно і делікатно, щоб коханий нічого не зміг запідозрити.

Як жінки керують чоловіками
Мистецтво управління іншими людьми сьогодні стає звичайною дисципліною при навчанні в університетах, але в особистих відносинах йому приділяється мало уваги, що й зрозуміло. Любов і пристрасть у відносинах відіграють головну роль, і тільки коли емоції трохи остигають, з'являється впевненість в коханій людині, і життя тече своєю чергою, на перший план виходить розум. Саме в цей момент дуже важливо створити таку атмосферу, щоб чоловікові не захотілося йти від Вас ніколи. Уважно вивчіть його бажання і потреби, якщо необхідно, не посоромилися запитати. Ця інформація стане цінним джерелом у справі управління чоловіком.

Ні для кого не секрет, що в деяких ситуаціях вони керуються не розумом, а емоціями. Через що найчастіше і трапляються зради. Тому, щоб убезпечити себе від подібних важких переживань, дайте йому зрозуміти, що ні з ким і ніколи йому не буде краще, ніж з Вами. Якщо випадково він почне розмову про невірність і запитає про те, як Ви до цього ставитеся, можете спокійно відповісти, що дізнавшись про подібне, Ви, швидше за все, вибачте, але з цього моменту ні про яку вірності з Вашого боку не може бути й мови.

У чоловіків дуже специфічний погляд на вірність, вони глибоко впевнені, що їм зраджувати можна і це не настільки страшно, але зрада з боку жінки просто неприпустима. Тому почувши подібне, будьте готові до сварки, але чоловік завжди буде пам'ятати про Ваші слова, і якщо йому раптом хтось на 5 секунд закрутить голову, він сто разів подумає, чи варто ризикувати своїм спокоєм заради хвилинного задоволення.

Зв'язавши його зраду з відповідною зрадою з Вашого боку, Ви заздалегідь позбавите його задоволення від швидкоплинних зв'язків. Якщо ж таке станеться, Вам доведеться шукати справжню причину і вирішувати проблеми, які затьмарили його страх, дізнатися, що Ви йому теж зрадили.

Знаючи, що чоловік цінує найбільше і, вміючи вчасно задовольнити виниклі запити, Ви завжди зможете розраховувати на подібне ставлення з його боку. Справжній чоловік оцінить зусилля з боку коханої, яка завжди намагається зробити йому приємне. Якщо є можливість, можете один раз згадати про те, що не любите готувати або забиратися. І коли чоловік помітить, що в будинку прибрано, а гарячий обід і вечерю чекає на столі, він постарається порадувати Вас настільки ж сильно, згадавши, наскільки Вам не подобається робити це, але заради любові Ви готові на все. Тільки не варто про це говорити постійно, щоб не спровокувати скандал.

Дуже важливим стане і повага по відношенню до коханого. Навіть не погоджуючись з його думкою в якомусь питанні, не варто переконувати його і доводити свою правоту. Не дарма кажуть «Скільки людей, стільки й думок». Тому, якщо це не стосується чогось дуже серйозного або глобального, прийміть його слова і намагайтеся більше не повертатися до теми, яка може спровокувати справжню сварку. Тим самим Ви продемонструєте повагу і змусите його приймати і свою думку в разі розбіжностей. Тільки поважаючи іншу людину, дотримуючись певних принципів поведінки та міжособистісного спілкування, Ви можете вимагати того ж від інших.

Як навчитися керувати чоловіком
Управління людиною засноване на відмінному знанні його особистості, цінностей, психології та бажань. Змусити чоловіка вчинити так чи інакше можна, якщо продемонструвати йому той результат, який вийде. Важливим стане і знання про те, що людина зробить тільки те, що від неї просять, якщо зрозуміє, навіщо це потрібно, яку користь і кому це принесе. Головним компонентом щастя в розумінні чоловіків є життєвий успіх. Будь-який чоловік, чим би він не займався, де б не жив, в якій би країні не народився, орієнтований на досягнення. І непросто на успіх, а на те, як він виглядає в очах оточуючих і особливо коханої жінки.

Замилування, ось що змушує чоловіків відчувати себе на висоті. Тому будьте щедрі на компліменти, хваліть з приводу. Але не перетворите похвалу у щось само собою зрозуміле. Тут дуже важливо знати міру, щоб комплімент з Ваших уст сприймався, як справжній подарунок. Знаючи, що якщо він порадує кохану чи виконає її прохання, він почує з її вуст подяку, будь-який чоловік постарається, як можна частіше балувати свою обраницю. Її слова стануть для нього справжнім бальзамом після ран, нанесених оточуючими.

Вмійте і висловлювати претензії. Ніколи не переходьте на особистості, і не принижуйте його при людях, не зачіпайте честь і гідність. Говоріть конкретно і по справі. Тоді Ви вправі очікувати, що розбіжності не переростуть в скандали, які поступово знищать все те світле, що пов'язувало Вас. Особливо стежте за тим, як Ви розмовляєте з коханим, коли перебуваєте в оточенні інших людей. В дома можете робити йому зауваження, але на людях ніколи. Для будь-якого чоловіка зауваження, навіть обґрунтоване, це величезний удар по самолюбству. І якщо Ви дозволяєте це собі все частіше і частіше, то не дивуйтеся, якщо чоловік стане абсолютно некерованим і агресивним.

Не потрібно використовувати сльози для того, щоб змусити його щось зробити. Якщо перший раз вони нададуть на нього магічний вплив, то через деякий час перетворяться на подразник. При вигляді їх він почне ставитися до Вас все гірше і гірше, вважаючи нещирою і готової маніпулювати людьми заради досягнення цілей. Дізнавшись, що намагаєтеся ним командувати і управляти, чоловік дасть Вам відсіч, і в деяких випадках це стане останнім, що Вас пов'язує. Про повагу і любов в таких відносинах можна буде забути назавжди. Навіть пробачивши, в глибині душі у нього залишиться осад, і при найменших розбіжностях крихкий мир може знову розлетітися на друзки. Тому робіть все щиро, від душі. Краще безпосередньо скажіть, що хочете, ніж намагаючись обманом отримати бажане.

Будьте охайні й стежте за своїми манерами, це дасть йому зрозуміти, що поряд з ним справжня жінка, яка цінує себе і оточуючих. Незвичність і ексклюзивність - це все цікаво, але підходить тільки для сцени, в житті ж залишайтеся ніжною, чарівною і надійною жінкою. Чоловіки не менше представниць прекрасної половини людства цінують підтримку. І коли їм важко, вони сподіваються, що їх обраниця залишиться поруч і підтримає, щоб не відбулося.

Пам'ятайте про те, що чоловіки менш емоційні, тому не ображайтеся, якщо занадто спокійно він відреагував на Вашу розповідь. Намагайтеся бути більш спокійною. Істерики, крики і просто надто багато емоцій вибивають його з колії і примушують відчувати себе незатишно. Він просто не знає як себе вести в таких ситуаціях, від чого йому стає незатишно. Не намагайтеся його контролювати, вказувати з ким спілкуватися і чим займатися. Найбільше чоловіки цінують свободу, тож надайте її, щоб він відчував себе поряд з Вами комфортно, і йому не довелося тікати з полону, в який жінка може перетворити життя будь-кого.

Залишайтеся самою собою, не розчиняйтеся повністю в чоловікові, створіть свою особисту зону комфорту, і тоді чоловік зробить все, про що б Ви його не попросили, просто тому, що не захоче втратити такий скарб, як Ви.

Світ почуттів та емоцій повністю належить жінці. Тільки вона може відчувати так глибоко і відчувати навколишній світ настільки тонко. Головним завданням жінки в усі часи залишалося збереження домашнього вогнища, створення тилу для чоловіка і турбота про дітей, яка дозволяє їм упевнено вступати в цей світ. Незважаючи на те, що навколишній світ чоловіки намагаються підпорядкувати собі і для більшості жінок головним у житті залишається питання «Як вийти заміж», не варто віддавати кермо влади представникам сильної половини людства. Якщо Ви хочете бути щасливою і прожити все життя з коханою людиною, вчіться ним управляти, тільки так Ви зможете вберегти його від необдуманих і різких вчинків.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Scroll To Top