Рекомендуємо прочитати

Як розпізнати психопата

article1311.jpg

Недавнє дослідження припускає, що ми можемо визначити психопата за його слабким результатами в нюховому тесті. У ході цього дослідження психологи з Університету Маквайра, Австралія, протестували нюх більш ніж сімдесяти учасників без кримінального минулого.

Дослідники пропонували випробуваним визначити найпоширеніші запахи (наприклад, апельсин, кава або шкіра) і провести відмінності між різними ароматами. Потім учасників попросили пройти тести на перевірку їх рівня емпатії та психопатичних схильностей.

Приміром, їх просили оцінити за п'ятибальною шкалою наскільки вони згодні з такими твердженнями, як: «Я усвідомлено лещу людям, щоб привести їх на свою сторону», «Іноді люди називають мене безсердечним», і «Одного разу я вломився в чужий будинок або машину , щоб вкрасти щось або просто з вандальскіх спонукань ».

Психопатія - це розлад особистості, при якому людині притаманні особиста чарівність, недолік емпатії і схильність до імпульсивних дій. Дослідники заявили про кореляцію між слабкими результатами нюхового тесту і психопатичними рисами особистості. За їх словами, такий зв'язок має сенс, оскільки попереднє дослідження продемонструвало, що люди з психопатичними схильностями володіють зниженою функціональністю фронтальних часток мозку - зони, асоційованої з контролем імпульсивності і поведінкою в рамках соціальних норм - і дисфункції в цій частині мозку також пов'язані зі слабким нюхом .

Мова кримінальних психопатів також може видавати їх, згідно з дослідженням 2011 року. Розповідаючи про свої злочини, психопати використовують менше емоцій і більше сфокусовані на своїх найпростіших потребах, ніж не-психопати.

Психопати, які за деякими переконаннями становлять близько одного відсотка загальної популяції, можуть спробувати імітувати відповіді в ході психологічних тестів, тому можливість вимірювати їх здатність до нюху може дати новий спосіб їх виявлення.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Деякі люди вступають в шлюб один з одним, а потім розлучаються. Шлюби, які закінчуються розлученням, в більшості...
Напевно ніхто не буде заперечувати, що навіть красуня, про яку мріють навколишні її чоловіка, хоча б зрідка стоїть...
Щоб організм школяра міг нормально розвиватися, до його клітинам повинно надходити необхідна кількість кисню,...
Психологія подружньої зради - дивовижне явище. З одного боку, зрада це дуже поширене явище, і деякі навіть кілька раз в...
Scroll To Top