Рекомендуємо прочитати

Сварки у парі

article3527.jpg

Сварки і лайка в парах - явище типове практично для всіх. Питання в іншому: як можна уникнути сварок, і чи варто?

У житті двох люблячих або закоханих неодмінно виникає якась ситуація, яка неминуче призводить до розбіжності, конфлікту або сварці.
Але в одних випадках все швидко забувається (посварилися, побилися об заклад і ладно), в інших - призводить до виникнення важкого осаду і глибокого нерозуміння. І що ще гірше - до розриву.

Варто замислитися над приводом або причиною виникнення даної ситуації. Це життя, і воно не є ідеальним. Когось не влаштувало щось в побутовому плані, постійні стреси, ревнощі, зради, взаємне нерозуміння, обман - це лише та мала частка причин, через які виникають сварки в парах.

Кожен для себе визначає, що для нього є межею дозволеного у відносинах, через яку, якщо хтось переступить, то він цього не перенесе. Може це й правильно: посварилися через якусь дрібницю, випустили пар - і все прекрасно, тепер місяць можна жити душа в душу. Якщо така ситуація влаштовує обох, то чому б і ні? Таким парам потрібен у відносинах вогонь, щоб не зануритися в рутину повсякденності.

Але не варто перетворювати спосіб підбадьорити почуття шляхом сварок у звичку - всьому є межа. Для таких людей просто повинен існувати метод підбадьоритися, випустити на волю злість і агресію, але не на кохану людину: вийти куди-небудь, як слід покричати на весь голос або прогулятися по магазинах, а ще краще сходити в лазню попаритися або вийти на вечірню пробіжку. Просто кожен знаходить для себе найбільш оптимальний спосіб позбавлення від негативних емоцій.

Але інша справа, якщо суперечка або лайка виникає з причини незадоволення якию-небудь якістю або поведінкою одного партнера іншим (або в обох). Дана ситуація набагато складніше. Потрібно з'ясувати все відразу, висловити свою думку, а головне зробити правильний висновок і прислухатися до коханої людини. Якщо люди відчувають не саму лише симпатію, а щось більше, то неодмінно врегулюють цей конфлікт, саме слухаючи один одного. Якщо ж партнери глухі, а гордість не дозволяє переступити через власні принципи, то, на жаль, таким парам годі й шукати спільну мову і звичайна сварка є поштовхом для серйозного розладу, і що ще гірше, розриву.

Якщо говорити про такі причини, як постійний обман, зрада, то неодмінно виникає питання про майбутнє цього союзу. Чоловіки і жінки по-різному сприймають обман, не кажучи вже про невірність. Тому дана ситуація в конкретному випадку має різний підсумок залежно від обставин. І не важливо: чи пробачать зрадника чи патологічного обманщика чи ні - слід на серці залишиться. Але кохання - це серйозне почуття, воно не терпить знущання над собою. Його потрібно цінувати.

Все залежить в конфлікті від обох: сила почуття один до одного і розуміння можуть призвести до позитивного підсумку. Все налагодиться, і шлюб стане міцним, і гармонія у стосунках буде присутня завжди. Але в більшості випадків причина сварок і конфліктів призводить до розставання. Може це і краще для партнерів. Висновок один - все залежить від людини, сили любові і прихильності до партнера.

Найголовніше - вчасно зупинитися, щоб сварки в парі не перетворилися у скандал і, ще чого гірше, не призвели до бійки. Необхідно тверезо оцінювати що відбувається і стежити за емоційною атмосферою. Грамотно вчинити тут може не кожен, але залишатися людиною потрібно завжди, незалежно від внутрішньої рани, образи чи звичайної гордості. Але висновок один - щоб зрозуміти один одного, потрібно почути: говорити зі своєю другою половинкою про свої проблеми і душевні розбіжності. Спробувати варто, і хто знає, може все налагодиться ... 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Хто в наш час не переживає тимчасове хвилювання, яке накочує також швидко, як і проходить? Але ж не рідко буває й таке, що...
У вас прекрасні взаємини, він дарує тобі гарні подарунки, ви ходите на побачення, але в ліжку тебе не все влаштовує. Ти...
Дзеркало завжди було і залишається джерелом забобонів. Адже саме з дзеркалом пов'язано багато обрядів, гадань, а також...
Інтернет рясніє рекламою про позбавлення від синців, темних кругів і мішків під очима за допомогою спеціального...
Scroll To Top