Рекомендуємо прочитати

Як навчити чоловіка пестити вас

article3064.jpg

Чоловічі вміння в ліжку підчас сексу залишають бажати кращого. Переглянувши фільми для дорослих, основна маса представників сильної статі впевнена, що для доставляння жінці задоволення потрібно мати член як у слона і довбати ним що є сил, як можна глибше і жорсткіше.

Погравши в «дятла і дупло», чоловік, відстрілявшись, з почуттям виконаного обов'язку відвертається до стінки і хропе - адже він «мачо» та його жінка всім задоволена, навіть якщо і стогнала крізь позіхи. А от про те, що стогони задоволення були наскрізь фальшивими, награним і більше були схожі на театрально-порнографічне уявлення, чоловіки навряд чи здогадуються.

Досить подивитися будь-які соціологічні опитування на тему сексу і від 60 до 75% жінок визнають, що не отримують оргазму в ліжку. Решта отримують його зрідка, досить часто і зовсім вже вправні коханці доводять своїх пасій до іскрометних і безперервних потоків задоволення.

Найпростіший і ефективний спосіб привчити чоловіка до правильних пестощів - поговорити з ним про це. Але ж наші мужики істоти ранимі і образливі, а тому навіть нейтральне «спробуй наступного разу ось так робити» може призвести до вибуху емоцій, нервів і купі питань про те, чи задовольняють вони вас, чи достатній розмір члена і т.д. і т. ін. Ні в одній сфері у чоловіка немає стільки нав'язливих і гострих комплексів як у сексі! Найменший сумнів у тому, що він щось зробив «не так» сприймається як приватна і глибока образа. Пам'ятайте ж про заповіді самця? Довби-довби-довби і вона кінчить!

Якщо пряма і відверта розмова з вашим партнером виключається, то доведеться йти на різні хитрощі і натаскувати свого недосвідченого мужика під свій смак і колір.

Тернистий шлях до блаженства
У досить розкутих парах на допомогу приходить, як не дивно, фільмотека 18 +. Знайдіть сцену з тим, про що ви мрієте під час близькості, запропонуйте ролик до спільного перегляду і саме в потрібний момент захоплено ахніть, повідомивши про те, які ж, напевно, приємні відчуття героїні на екрані. Основна маса чоловіків здогадається випробувати побачене з вами - адже ви вже встигли донезмоги здивувати свого партнера пропозицією подивитися пікантне відео, а тут ще й тяга до експериментів прокинулася!

На жаль, не всі з сильної статі адекватно сприймають пропозицію подивитися з ними чужі інтимні забави на екрані. У такому випадку потрібно освоювати театральну майстерність і далі, підбиваючи з його допомогою свого партнера до потрібних дій. Якщо під час прелюдій він зробив щось, що здалося вам незвичайним і збудливим - доведеться продемонструвати цей факт до непристойності відкрито. Стогнати, чіплятися в плечі чоловіка або простирадла, вигинатися і всіляко показувати, що так робити ТРЕБА! Це стосується і попередніх ласк, і самого сексу безпосередньо.

А ось ласки під час сексу стануть справжнім каменем спотикання! Ну не розуміють мужики, що і під час сексу дівчина хоче більш витончених ласк, ніж безладні чіпляння за груди і рухів члена. Комусь подобаються поцілунки, хтось сумує за жорстким і грубим сексом. Спробуйте самі пестити чоловіка під час статевого акту - це змусить його відгукнутися і почати відповідні дії. А там - шукайте театральний диплом знову і підкреслюйте своїми пристрасними стогонами вдалі його трюки.

Іншою великою проблемою в ліжку буде освоєння таємниць кунілінгуса. Ось тут стане в нагоді весь ваш артистизм і вміння грати різні ролі. Як тільки чоловік робить «правильні рухи», починайте збільшувати частоту стогонів, стисніть його голову стегнами або трохи вигніться від задоволення. І нехай вам лише трохи приємно - покажіть чоловікові напрямок. Можна все ж згадати, що ми істоти розумні і вміємо говорити, проте напряму «туди», «так-а-а-а», «о-о-о-о та-а-ак!» можна розбавити лише дуже млосним і перезбудженим голосом, на манер героїнь з гарячої полунички.

З боку може здатися, що секс з таким підходом перетвориться на нудне шкільне заняття, але вибір за вами - займатися «для галочки», страждаючи постійно, або ж зосередиться на навчанні свого чоловіка ціною деякого дискомфорту. І не забувайте винагороджувати чоловіка за його успіхи - гідний кунілінгус можна підкреслити чуттєвим мінетом!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
За якими ознаками визначити любляче подружжя?...
Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Scroll To Top