Рекомендуємо прочитати

Пенетрація - секс без проникнення

article3131.jpg

Секс без проникнення або по-іншому пенетрація - відмінний спосіб внести різноманітність в інтимне життя партнерів. Цим способом отримання сексуального задоволення можна скористатися в тих випадках, коли традиційний варіант непридатний у силу яких-небудь обставин. Але зовсім необов'язково чекати приводу, просто наступного разу запропонуйте партнерові щось новеньке.

Один з найвідоміших різновидів такого сексу - оральний секс. Оральні ласки чоловічих статевих органів - фелляція, жіночих - кунілінгус. Ідеальний варіант пози в цьому випадку - 69. Вона хороша тим, що ви вже збуджуєтеся, коли доставляєте задоволення партнеру, а він у цей момент виявляється в потрібний час в потрібному місці. Якщо ви, на вашу думку, не володієте належною майстерністю у справі орального способу задоволення партнера, ніколи не пізно навчитися. І ні в якому разі не соромтеся. Здивуйте його! Прислухайтеся до партнера, спостерігайте уважно за його реакцією на різного роду дотики, поцілунки, погладжування і так далі. Це допоможе вам краще вивчити коханого і вивчити всі його «слабкості» в ліжку. Тоді ви зможете зводити його на вершину блаженства, і секс з вами стане для чоловіка чарівним.

Петтінг - ще один варіант сексу без проникнення. Його використовують, як правило, пари, які з певних причин ще не можуть мати повноцінного статевого життя. Петтінг - це ласки, що нагадують прелюдію. Перевагою є те, що можна зайнятися цим, навіть не роздягаючись. У під'їзді, або навіть в парку - неважливо, аби навколо нікого не було. При петтінгу теж можна досягти оргазму. Головне - розслабитися і відпустити всі комплекси, втім, як і при будь-якому виді сексу.

Ще варіант: обопільна мастурбація. Сексологи схвалюють цей вид сексу, він здатний ще більше зблизити партнерів в інтимній стороні їх життя. Тут головна проблема - комплекси. Причому, в основному у жінок. Вони дуже стурбовані дрібними недоліками своєї фігури, щоб розслабитися і проявити пристрасть. Заспокійливий момент: чоловік, швидше за все, навіть не помічає цих ваших недосконалостей. А люблячий чоловік - тим більше! Мастурбувати краще один навпроти одного. Можете зайнятися цим для початку в темряві. З часом звикнете і перестанете соромитися одне одного.

Рівновага у вашому інтимну житті у ваших руках. Головне - не соромитися обговорювати, кому що подобається, і хто що хотів би спробувати. Доставляйте задоволення і отримуйте його від партнера!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Scroll To Top