Рекомендуємо прочитати

Про що чоловік думає після сексу?

article3528.jpg

Чоловік швидше включається в процес і так само швидко з нього виходить. Більш того, після сексу він виявляється чи не в сомнамбулічному стані.

Ефект від сексу для середньостатистичного хлопця - як від хорошого снодійного. Одразу виникає бажання торкнутися головою подушки і солодко заснути. І просто чудово, якщо при цьому однією рукою можна обнімати свою кохану! Інша його глобальне бажання - ситно поїсти, тому після закінчення сексу він зазвичай розмірковує, в якому порядку їх задовольнити.

Така поведінка обумовлено значною втратою енергії (адже чоловіки під час сексу втрачають сили, в той час як ми - накопичуємо). І буде зовсім непогано, якщо під час відпочинку ти скажеш коханому, яким він був молодцем і що в ліжку йому немає рівних. Але головне, щоб ти не задавала ніяких питань, особливо «Ти мене любиш?», «Коли ми поїдемо до мами?» і «Чи можна мені взяти в тебе трохи грошей на нову сумочку від Шанель?»

Але якщо ти запевниш коханого в тому, що він - сучасна реінкарнація Аполлона і бога сексу, то після цього можна розповісти і про ту саму приголомшливу і зовсім недорогу сумочку :)

До речі, за статистикою, 80% чоловіків після слів «ти - найкращий» мріють про сеанс масажу.
Психологи радять не обговорювати серйозних проблем, не повертатися до партнера спиною, не вставати відразу ж після сексу з ліжка і не прикидатися сплячою. Все це вбереже ваш шлюб від образ, невдоволення і конфліктів.

Також психологи радять після інтиму віддзеркалювати поведінку партнера. А саме: він задрімав - і ти, затишно влаштувавшись в його обіймах, згадуючи недавні ласки. Він в душ? І ти за ним, потріть один одному спинку... Після короткого сну твій чоловік вже далеко від нещодавніх любовних утіх, він може шукати пульт телевізора або прагнути до павутини інтернету. А ще розмірковує: «Адже класно було!»

:) Що він любить після сексу??? Спокій у великих кількостях, їжу і масаж!

:( Чого він не любить після сексу? Якщо партнерка одразу схоплюється з ліжка, не дає йому спати, обурюється, що він недостатньо ніжний. Або заводить довгу розмову, вимагаючи участі.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Scroll To Top