Рекомендуємо прочитати

Три секрети швидкого сексу

article3154.jpg

Часом бувають такі моменти, коли коханому чоловікові неможливо довести, що небажання зайнятися з ним любов'ю зовсім не означає відсутність до нього почуттів і сексуальної тяги. Щоб не ображати наших коханих нам не рідко доводиться через силу надаватися любовним утіхам і як манни небесної чекати логічного закінчення процесу - його еякуляції. Як наблизити еякуляцію?

Серед чоловіків широко поширена думка «Чим довше, тим краще». Впевнена, що не всі дівчата погодяться, адже часом тривалі ласки можуть привести до натирання і як наслідок до втрати всіх принад відчуттів. Ще більше проблем приносить така чоловіча впевненість, коли дівчина після важкого робочого дня мріє про те, як скоріше б закутатися в ковдру і насолодитися солодким сном, а в цей час її коханий не може впоратися зі своїми природними сексуальними потребами і вимагає виконання подружнього обов'язку. Що робити в таких випадках: сваритися з коханим або, вдавшись до нехитрих прийомчиків, з користю для душі і тіла відстрілятися і лягти спати? Для тих, хто вибрав другий варіант ми розповімо про три секрети швидкого сексу.

Секрет № 1 Дотики
Не полінуйтеся побалувати свого коханого ніжним мінетом, який має на увазі під собою ніжні дотики язика і долонь. Не робіть грубих рухів, ви як ніколи повинні бути втіленням ніжності. Після еротичної прелюдії переходите до самого процесу. Напевно у вас вже склався свій так званий рейтинг «вдалих» поз. Виберіть найулюбленішу позицію вашого партнера, наприклад боком, і під час сексу не залишайте без уваги його найвразливіше і чутливо місце - мошонку. Легкі дотики, погладжування і навіть пощипування, але дуже легкі, стануть вашим порятунком і на порядок наблизять вас до мрії поспати, а його - закінчити.

Секрет № 2 Розмови
Не вірте, що вухами люблять тільки жінки! Для сексуального збудження чоловіків важлива не тільки «картинка». Яскравим прикладом того, що розповіді еротичного характеру млосним голосом з важким подихом здатні не на жарт завести чоловіка є послуга «Секс по телефону». Так чому б нам не скористатися своєю фантазією і не описати своєму коханому самі розпусні і непристойні речі, тим більше що шансів у нас набагато більше хоча б тому, що ми поруч, а не на іншому кінці дроту. Особливо дієвими вважаються розповіді про двох цілуючихся дівчатах. Але тут все індивідуально, може вашому самцеві достатньо буде описати як ви приймаєте душ.

Секрет № 3 Імітація
Багато хто з вас напевно подумали, що мова піде про симулювання, але це трошки не те, хоча в нашому випадку і вона не буде зайвою. Ми вже не раз писали про те, що список ерогенних зон у чоловіків не обмежується геніталіями, до нього входять шия, вуха, груди, спина і навіть пальці. Під час сексу не залишайте їх без уваги: ніжні поцілунки і облизування плавно переходять у посмоктування (це стосується особливо середнього пальця) стануть свого роду імітацією мінета і обов'язково справлять потрібний ефект на ерекцію вашого чоловіка і як наслідок максимально наблизять його до еякуляції.

Такі нехитрі прийомчики зможуть возбудити вашого чоловіка, а вас зробити не тільки більш розкутою, а й самовпевненою, адже тепер «балом» правите ви і його еякуляція у ваших руках!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Оргазм це невимовне задоволення, блаженство, яке ви відчуваєте в момент фізичної близькості. У теж час варто...
Які міфи про любов заважають дівчатам знайти справжнє кохання, вибудувати ідеальні відносини і зберегти їх на довгі...
Кращий засіб збудження для жінки - це приголомшливий коханець з буйною фантазією, ніжними губами, вмілими руками і...
Відомо, що вагітність і пологи можуть значно змінити статеве життя партнерів. По-перше, при виношуванні дитини є...
Scroll To Top