Рекомендуємо прочитати

Хвороби

Бронхіт у дитини

Бронхіт у дитини
Бронхіт - це дуже поширене дитяче захворювання. Бронхіти бувають первинні та вторинні. Первинним бронхітом вважається бронхіт при самостійному запаленні бронхіального дерева організму. Вторинні бронхіти зустрічаються при таких інфекційних захворюваннях як: грип, кір і ін.. Захворюваннях легень: запалення легенів, пухлини, туберкульоз та ін. Основними симптомами бронхіту є мокрий кашель або сухий кашель, задишка, а також погіршення загального стану дитини. Прочитати »

Післяпологова жовтяниця у дітей

Післяпологова жовтяниця у дітей
У деяких малюків після появи на світ можна спостерігати жовтяницю. Шкіра, склери і слизові оболонки крихітки набувають жовтуватого відтінку з різним ступенем інтенсивності. Необхідно відразу попередити, що дитяча жовтяниця є звичайним фізіологічним станом, який, як правило, не потребує будь-якого лікування. Прочитати »

Як позбавити дітей від глистів

Як позбавити дітей від глистів
Спекотне літо - це час, коли активізуються гельмінти. Будьте уважні, не допустіть зараження своєї дитини! Фактично всі діти, що досягнули однорічного віку і зробили свій перший крочок, мають великий ризик підхопити цю неприємність. Прочитати »

Дієта при гельмінтозі

Дієта при гельмінтозі
Чи потрібно дотримуватися спеціальну дієту при гельмінтозі? Ми зіткнулися з такою неприємністю, як гельмінти. Лікар прописала медикаментозне лікування. Але от хотілося б ще дізнатися, чи необхідно під час і після прийому антигель-мінтних засобів дотримуватися якоїсь спеціальної дієти? Адже такі препарати досить токсичні. Прочитати »

Кольки: як допомогти малюкові?

Кольки: як допомогти малюкові?
Кольки - це спазми кишечника, що викликаються, як правило, порушенням його рухової функції і підвищеним газоутворенням. Для характеристики цього стану у малюків педіатри часто використовують «правило трьох»: кольки тривають близько 3 годин в день, виникають на 3 тижні життя і тривають приблизно 3 місяці. Прочитати »

Біль у вухах - лікування

Біль у вухах - лікування
Мабуть, немає жодної людини, яка б ніколи не відчував виснажливого болю у вухах. Причини можуть бути різні. Це може бути результатом застуди, так як вухо, горло, ніс є єдиною взаємопов'язаної системою. Зубний біль також може бути причиною настільки неприємного явища. Прочитати »

Імплантація зубів: переваги методу

Імплантація зубів: переваги методу
Людина, що володіє сліпучою посмішкою, завдяки наявності здорових зубів може з усією відповідальністю заявити, що він абсолютно щасливий. Однак насправді цінувати їх починаєш тільки тоді, коли втрачаєш один або навіть декілька зубів. Таке явище називається в медицині адентією. Чим же небезпечна адентія? Прочитати »

Якщо одна грудь більша іншої

Якщо одна грудь більша іншої
Вивчаючи природу і все що вас оточує, можна відзначити, що природа ніколи не створює двох однакових речей. Це стосується і людського тіла. Парні частини тіла і органи часто несиметричні. Але на деякі з них ви не звертаєте уваги, а інші стають причинами ваших тривог і комплексів. Однією з подібних асиметрій є асиметрія молочних залоз. Прочитати »

Анемія при вагітності

Анемія при вагітності
Діагноз анемія може почути будь-яка вагітна жінка. Не варто впадати в паніку і засмучуватися. Необхідно розібратися, що це за захворювання, як його вилікувати і запобігти. Анемія представляє собою зниження гемоглобіну в крові майбутньої мами. Прочитати »
Scroll To Top