Рекомендуємо прочитати

Хвороби

Озонотерапія

Озонотерапія
Що ж таке «озонотерапія», і в яких цілях можна використовувати медичний кисень? Озонотерапія на сьогоднішній день дуже швидко набирає популярність. Вона є одним з найсучасніших методів лікування дуже багатьох захворювань, без застосування медичних лікарських препаратів. Прочитати »

Судоми ніг під час вагітності

Судоми ніг під час вагітності
У кожної жінки в настільки чудовому стані, не завжди все складається ідеально. Багато жінок страждають появою судом. Отже, як же допомогти собі в моменти, коли в литкового м'яза з'являються судоми. Прочитати »

Набрякають ноги при вагітності що робити

Набрякають ноги при вагітності що робити
У стані вагітності жінки схильні до чисельнних ускладнень і патологій. Багатьох хвилює проблема: набрякають ноги при вагітності, що робити? Перш ніж відповісти на поставлене питання, необхідно розібратися, чому таке відбувається. Набряки при вагітності з'являються при наявності в організмі вагітної жінки надлишкової рідини. Прочитати »

Майбутнім мамам на замітку як пережити ранній токсикоз

Майбутнім мамам на замітку як пережити ранній токсикоз
Є щасливці, у яких вагітність проходить легко і майже непомітно. Однак багато жінок, будучи в положенні, відчувають себе далеко не кращим чином - їх часто нудить! Нудота - основна ознака раннього токсикозу і незмінний супутник багатьох майбутніх мам. Прочитати »

Як позбутися від судом ніг?

Як позбутися від судом ніг?
Що таке судома і що робити, якщо вона часто зводить ногу? Судома - це мимовільне скорочення м'яза. Вона може бути викликана перевтомою, тривалим перебуванням у незручній позі, переохолодженням або фізичною тривалою напругою м'язових груп, окремих м'язів. Найбільш відомі судоми литкового м'яза, саме на ці судоми найчастіше надходять скарги від страждаючих цією проблемою. Поговоримо про це докладніше і наведемо кілька прийомів акупунктури, що дозволяють нівелювати проблему. Прочитати »

Лікування храпу у Львові в медичному центрі Ехокор

Лікування храпу у Львові в медичному центрі Ехокор
Не знаєте як позбутися храпу? Перепробували безліч народних засобів? Досить даремно витрачати час! Звертайтесь у медичний центр «Ехокор». Тут для вас проведуть багаторівневу діагностику і допоможуть позбутись від надокучливої хвороби раз і назавжди. Прочитати »

Обережно, грибкові інфекції!

Обережно, грибкові інфекції!
Проблема боротьби з грибковою інфекцією надзвичайно актуальна, оскільки рівень захворюваності  нею є достатньо високим. До мікозів схільні понад 20% населення Землі. Це можна пояснити недостатньою обізнаністю людей стосовно джерел, шляхів передачі, різноманіття клінічних проявів грибкових захворювань, видів терапії та заходів з  їх профілактики. Прочитати »

Оніхомікоз. Як позбутися від грибка в домашніх умовах?

Оніхомікоз. Як позбутися від грибка в домашніх умовах?
Оніхомікоз - це грибкове захворювання, яке вражає нігті на руках і ногах. Грибком, в свою чергу, прийнято називати мікроорганізми, які руйнують структуру нігтів, і треба сказати, що виглядають такі нігті не дуже гарно. Найчастіше оніхомікоз зустрічається на ногах, оскільки для утвореня та поширення грибка саме тут складаються  найбільш сприятливі умови. Справа в тому, що коли  наші ноги закриті взуттям, і особливо якщо це взуття зроблено зі шкірозамінника, то як наслідок, там стає тепло і волого, а це просто ідеальна середа для розмноження бактерій. Якщо ви також страждаєтевід... Прочитати »

Як обстежити молочні залози в домашніх умовах

Як обстежити молочні залози в домашніх умовах
Самостійне обстеження грудей і профілактика мастопатії допоможуть багатьом жінкам уникнути серйозних проблем. Хворобу легше попередити, ніж лікувати. І до такого важливого і делікатного органу, як груди, це відноситься повною мірою. Прочитати »
Scroll To Top