Рекомендуємо прочитати

Чому затікають руки у вісні

article2848.jpg

Причин оніміння рук у сні може бути декілька, проте в деяких випадках, це може бути одним із симптомів серйозного захворювання. Як зрозуміти, чому затікають руки?

Порушення кровообігу
Причиною порушення кровообігу може стати занадто висока подушка або незручна поза під час сну (наприклад, якщо ви підклали руку під голову і довго не міняєте положення).

Шийний остеохондроз
Неправильно положення шийних хребців ускладнює протікання крові і викликає таку реакцію, як тимчасове оніміння рук. Якщо при цьому ви відчуваєте ще й біль у шийному відділі хребта, то швидше за все, це не що інше, як остеохондроз.

Вагітність
Багато вагітних скаржаться на затікання кінцівок під час сну. Якщо це і ваш випадок, попросіть свого лікаря прописати вам курс вітамінів. Можливо, вашому організму не вистачає заліза або інших речовин.

Порушення в роботі серцево-судинної системи
Якщо руки затікають практично щоночі, настійно рекомендуємо вам звернутися до лікаря. Почніть з кардіограми, щоб перевірити, чи є якісь істотні зміни в роботі серця.

Чому затікають руки у сні: Сидячий спосіб життя
Цілий день сидите за комп'ютером, а вечори проводите на дивані перед телевізором? Не варто дивуватися тому, що ночами у вас затікають руки. Організм настільки відвик від фізичної активності, що починає давати деякі збої в роботі.

Що робити, якщо затікають руки?
- Поміняйте подушку на більш зручну
- Про всяк випадок зробіть кардіограму
- Почніть займатися спортом
- Щодня виконуйте вправи для розминки шийного відділу хребта.
Тепер ви знаєте основні причини того, чому затікають руки уві сні. Сподіваємося, це допоможе вам знайти і усунути причину свого нездужання.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Пити сік слід вранці та ввечері. Як показало дослідження, прийом соку в такому режимі протягом двох тижнів дозволяв...
Сон і здоров'я - поняття взаємозалежні. Однак крім цього, сон виступає ще і певною дієтою, так як вчені довели, що під час...
Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Для багатьох батьків сон малюка - це просто катастрофа. Одні діти можуть спати цілими днями, а інших просто не вкладеш....
Scroll To Top