Рекомендуємо прочитати

9 напоїв, які обов'язково повинні входити в раціон харчування людини

article3071.jpg

Фахівці склали список 9 напоїв, які обов'язково повинні входити в раціон харчування людини

Зелений чай
Завдяки великій кількості флавоноїдів, поліфенолів і антиоксидантів зелений чай нейтралізує вільні радикали, зміцнює кістки, захищає від серцево-судинних захворювань і знижує ризик виникнення раку.

М'ятний чай
Цей напій нормалізує і полегшує травлення. До того ж м'ята має проти спазматичну дію - позбавляє від болю в м'язах.

Нежирне молоко
Молоко здатне на довгий час вгамувати апетит, що допомагає в боротьбі із зайвою вагою. У ньому містяться складні вуглеводи, білки, кальцій і вітамін D. Найкорисніше пити молоко з 1% жирності.

Соєве молоко
Воно запобігає розвитку серцево-судинних захворювань за рахунок зниження рівня «поганого» холестерину в крові. Однак повністю замінювати коров'яче молоко соєвим не можна, так як це стане причиною нестачі кальцію і вітамінів А і D.

Гарячий шоколад або какао
Ці напої стимулюють вироблення в організмі гормону серотоніну, що сприяє поліпшенню настрою. Також гарячий шоколад і какао запобігають розвитку серцево-судинних захворювань. А поліфеноли, що входять до їх складу, захищають клітини від дії вільних радикалів.

Томатний сік (без солі)
Лікопен, що міститься в томатному соці, служить хорошою профілактикою онкологічних захворювань багатьох органів: легенів, шлунка, кишечника, печінки, молочних залоз, шийки матки. До того ж лікопен знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань.

Журавлинний сік
Про користь цього напою вчені говорили дуже багато. Він захищає від інфекцій травну і сечовидільну систему. Крім того, журавлинний сік запобігає захворюванню ясен і знижує рівень «поганого» холестерину в крові.

Апельсиновий сік
Достаток вітаміну С підвищує імунітет, що захищає від багатьох хвороб, у тому числі від катаракти і раку. Лікарі радять пити апельсиновий сік під час вагітності, так як фолієва кислота, що міститься в ньому, запобігає дефекти розвитку плода.

Ну і, звичайно, найголовніший напій - вода! Вона має великий вплив на забезпеченні довгої нормальної роботи всіх систем, що складають людський організм.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Токсикоз являє собою досить неприємний стан вагітної жінки, коли постійно присутнє почуття нудоти і блювоти....
Таку можливість дає тритижнева дієта, вона особливо згодиться перед відпусткою, коли часу щоб схуднути залишається...
Заготівля томатного соку з м'якоттю На жаль, зараз в магазині дуже важко знайти натуральні соки. Навіть якщо на...
Лактоза є натуральним цукром, що міститься в молоці. Вона міститься в різних кількостях у всіх молочних продуктах і...
Scroll To Top