Рекомендуємо прочитати

Дiм і сiмя

RSS стрічка

Аромати для вашого будинку

Аромати для вашого будинку
Усі люблять, коли вдома пахне чистотою і свіжістю. Хороша ідея - прикрасити будинок ледь помітним серпанком аромату - приємного, підбадьорливого або заспокійливого, освіжаючого або пряного, що створює легку атмосферу тепла і затишку.  Прочитати »

Дитячий масаж: як запобігти плоскостопість?

Дитячий масаж: як запобігти плоскостопість?
Всяка мама піклується про свою дитину і знає, що масаж корисний для її здоров'я, а також є і профілактикою багатьох захворювань. Якщо ви піклуєтеся про ніжки свого малюка, то обов'язково робіть масаж. Прочитати »

Загартовування дітей, як засіб захисту здоров'я

Загартовування дітей, як засіб захисту здоров'я
З того самого моменту, коли у батьків з'являється бажання завести дитину, все в їх житті спрямоване на те, щоб малюк народився здоровим. Правильне харчування, прогулянки на свіжому повітрі, повноцінний сон, уникнути стресових ситуацій - все це є запорукою доброго здоров'я, як мами, так і дитини. Прочитати »

Як позбутися павуків?

Як позбутися павуків?
У цій статті ми розповімо, як позбутися павуків. Перед тим як почати труїти павуків, згадайте про те, що не такі вже вони й шкідливі комахи. Тому не варто використовувати сильно отруйні речовини, можна просто зібрати павуків, павутину віником і випустити на вулицю, для того щоб вони самі змогли знайти собі гніздо спокійніше. Очистивши всі кути, скористайтеся спеціальними засобами. Це потрібно для того, щоб у тому ж місці не прижилися інші павуки.  Прочитати »

Якщо ваша дитина лівша

Якщо ваша дитина лівша
Ваш малюк подорослішав і став багато чого робити сам, взяв у руки олівець і тут, ви стали помічати, що ваша дитина - лівша. Ще кілька років тому мами були в жаху від думок про те, як складно буде переучувати дитину-лівшу і як буде проходити його адаптація в школі. Прочитати »

Поява зубів у дітей

Поява зубів у дітей
Поява зубів у дітей починається приблизно у віці від півроку. В цілому поява зубів у дітей триває протягом декількох перших років дитячого життя. Як і всяке нове утворення, що має відношення до зростання і розвитку організму дитини, поява зубів у дітей може стати причиною тривоги мами і тата малюка, постійно мучитися питанням, чи все нормально протікає у розвитку їхньої дитини. Прочитати »

Доглядаємо за кімнатною хризантемою: корисні поради

Доглядаємо за кімнатною хризантемою: корисні поради
Хризантема - дуже гарна квітка, що користується популярністю у квіткарів і господинь, причому, вона комфортно почувається не тільки на вулиці, але і в будинку. Прочитати »

Як вирощувати орхідеї вдома?

Як вирощувати орхідеї вдома?
Сьогодні багато квітникарів беруться за вирощування орхідеї - таємничої і ніжної квітки, з яким пов'язано безліч легенд і забобонів. У деяких міфах орхідея зображується у вигляді кровожерного монстра, який поїдає тварин і людей, що не має нічого спільного з реальністю. В інших легендах ця квітка символізує добре і світле начало. Прочитати »

Як доглядати за зубами дитини?

Як доглядати за зубами дитини?
Запитайте у будь-якої людини, похід до якого лікаря найчастіше викликає у нього негативні емоції, і, думаю, дев'яносто відсотків з нас відповість: до стоматолога! І якщо доросла людина розуміє, що відвідувати вищеназваного лікаря потрібно обов'язково, то дітям це пояснити практично неможливо. Прочитати »

Драцена

Драцена
Драцена (drakaena-самка дракона), ареал проживання якої субтропічні і тропічні райони африканського континенту і Південно-Східна Азія, налічує близько 150 видів. У нашій країні це рослина отримала поширення як декоративна кімнатна рослина. Прочитати »
Scroll To Top