Рекомендуємо прочитати

Вiдносини

RSS стрічка

Секс як ліки

Секс як ліки
Не варто думати, що секс потрібен лише для продовження роду або заради отримання чуттєвої насолоди. Він дуже важливий і для підтримки здоров'я. Тому дуже добре, якщо ви зумієте створити налагоджене і гармонійне інтимне життя.   Прочитати »

Герой не вашого роману… або я люблю одруженого ...

Герой не вашого роману… або я люблю одруженого ...
Безумовно, кожна жінка має право на особисте щастя. Але, при цьому адже дуже важливо не помилитися в пошуку партнера. Добре коли такі пошуки складаються цілком вдало, і ви знаходите свого принца на білому коні. Прочитати »

Правила створення весільного букета

Правила створення весільного букета
Весільний букет є невід’ємним елементом образу нареченої, тому його створенню варто приділити особливу увагу. До того ж, окрім виконання естетичної функції він має ще й глибоке символічне значення та слугує оберегом. Ще в часи Стародавнього Риму наречені тримали в руках весільні букети, що складались із розмарину і часнику. Вважалось, що вони відлякуватимуть злих духів та принесуть багатство в сім’ю. Прочитати »

У пошуках відповідного вібратора

У пошуках відповідного вібратора
Багато жінок мріяли б мати таку річ, як вібратор, але часто самі бояться власних бажань. І, якщо на похід в магазин, де продаються інтимні іграшки, можна наважитися, то розмови з продавцями вести точно не кожна дівчина здатна. Прочитати »

Анальний секс - як уникнути травматизму

Анальний секс - як уникнути травматизму
Почнемо, мабуть, з того, що анальний секс, як практикувався в давні часи, так і буде практикуватися надалі, незважаючи і попри всі застереження. Тому різні штучні заборони і табу, які намагаються накласти на це заняття, навряд-чи можуть призвести до яких-небудь конструктивних результатів, крім надлишкового травматизму, як психологічного (зважаючи на відчуття від заборонності своїх дій), так і фізичного - за браком інформації про те, як це робити правильно, уникаючи болю і непотрібних травм. Прочитати »

Пози для орального сексу

Пози для орального сексу
Оральний секс є одним з найбільш суперечливих аспектів інтимного життя. Займатися цим чи ні, кожна жінка вирішує сама для себе, проте, за свідченням переважної більшості чоловіків, ласки такого роду доставляють їм величезне задоволення. Прочитати »

Пози сексу для множинного і тривалого оргазму

Пози сексу для множинного і тривалого оргазму
Що може бути краще, ніж оргазм? Тільки множинний оргазм! Виявляється, для того щоб його отримати, необов'язково їсти «збуджуючу» їжу або півдня ходити в еротичній білизні. "Супероргазм" можна спланувати й організувати! Потрібно тільки в ліжку обрати відповідну позу. Прочитати »
Scroll To Top