Рекомендуємо прочитати

Рабиня або господиня? Секрети зваблювання.

article3402.jpg

Кожна жінка використовує свої методи зваблювання при спілкуванні з представниками протилежної статі. І ці методи кардинально відрізняються один від одного.

Безумовно, мова йде тут не тільки про догляд за собою і своїм тілом, нанесенні макіяжу або умінні елегантно і модно одягатися.
Велике значення в цьому питанні має і психологічна сторона.

Так, дійсно, накласти правильно макіяж - це лише частина процесу зваблювання, все ж більше значення матиме ваш погляд, який повинен бути виразним.

Деякі пані вважають, що для того, щоб звабити предмет свого обожнювання, потрібно лише навчитися, ні в чому не відмовляти коханому.
Але, чи варто перетворювати себе добровільно в рабиню навіть для самого коханого?

Безумовно, знайдеться мало чоловіків, які б відмовилися б від бажання скористатися подібною покірливістю, але ось про любов тут мова не йде однозначно.

Почуття він подарує не такій поступливішій і тій що догоджає у всьому прислузі, принцеси більше надихають представників сильної половини людства.

Слід також обмовитися, робити рабом свого обранця, зображати з себе його господиню, теж не варто.

Потрібно правильно розставити акценти у відносинах зі своїм партнером, знайти той компроміс, який би задовольняв кожного з вас.

Якщо вам дорогий той чи інший чоловік, то не варто жорстко обмежувати його свободу, стежити за ним, закочувати скандали, а й давати приводів для ревнощів з його боку теж не треба.

Безумовно, вам належить підтримувати його віру в себе, хвалити його силу, здібності, хобі і т.д. Для цього напевно вам доведеться поповнити свій життєвий багаж деякими пізнаннями в спорті, автомобілях, техніці і т.п.

Звичайно ж, не варто забувати і про те, що ваші кулінарні здібності припадуть дуже до речі, адже ніхто ще не спростував на сто відсотків твердження про те, через що проходить шлях до чоловічого серця.

Вам належить дізнатися більш детально смакові пристрасті улюбленого і навчитися готувати його улюблені страви. І найголовніше умова, яку слід дотримуватися неодмінно - це бути щирою і природною, тому як будь-яке удавання, навіть з найкращих спонукань, тривати довго не може. Більшою мірою це умова зачіпає інтимну сторону відносин.

Якщо ж ви оберете тактику облуди, то сміливо можете очікувати, що все закінчиться стресом для вас.
Не забувайте і про те, що лише та жінка здатна стати спокусницею, яка любить себе, а значить, і впевнена в своїй привабливості. Будь-які комплекси і штампи завдадуть лише шкоду відносинам і не принесуть позитивного ефекту. Не думайте про те, що з роками, проведеними в шлюбі зі своїм обранцем, ви втрачаєте можливість залишатися для нього настільки ж звабливою.

Головне тут, жити повноцінним життям, щоб чоловік не втратив свого інтересу до вас, як до особистості. А, якщо при цьому, ви ще періодично будете вносити невеликі зміни у власну зовнішність, імпровізувати в ліжку з коханим, то інтерес до вас з його боку буде зберігатися тривалий період. Будь-яка фальш з вашого боку, в тому числі і рабська покірність, будуть відчуватися чоловікові, а значить і на щирість з його боку, по відношенню до себе, ви навряд чи можете розраховувати. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багатьох народивших жінок, або тих, хто тільки готується стати матір'ю, хвилює наступне питання: «коли можна відновити...
Втрата невинності — непросте питання. Нехай про це і не прийнято говорити вголос — нібито поганий тон. Всі говорять...
Сексу повинно бути багато. Скільки «багато», ніде точно не описується, в деяких випадках можна почути не менш...
Тема інтимних відносин є досить трепетною і делікатною. Однак, не менш трепетною є тема зародження нового життя, яку...
Scroll To Top