Рекомендуємо прочитати

Розлучення

Як поділити квартиру з колишнім чоловіком?

Як поділити квартиру з колишнім чоловіком?
Добре, якщо у колишнього подружжя є можливість розійтися по різних квартирах. Але часто буває так, що після РАГСу їм доводиться повертатися в свою єдину квартиру. Як мирно поділити квадратні метри? За законом власник має право користуватися квартирою і розпоряджатися належною частиною: дарувати, заповідати, продавати. Але на практиці все складніше. Угоди з такою власністю мають деякі особливості, що створюють проблеми пайовій власнику. Якщо не виходить роз'їхатися, важливо знати свої права. Прочитати »

Як позбутися хлопця

Як позбутися хлопця
В цій статті наведено кілька практичних порад, як дівчині самій «набриднути» хлопцю, щоб він захотів розстатися. Попереджаю одразу, деякі способи аж ніяк не безпечні. Але якщо використовувати їх всі, результат не змусить себе довго чекати. Прочитати »

Як правильно розлучитися з чоловіком?

Як правильно розлучитися з чоловіком?
Любов, весілля, щасливе сімейне життя .... Про це мріє кожна жінка. На жаль, іноді наші мрії розсипаються на порох, і після кількох років шлюбу ви розумієте, що ваше життя з чоловіком вичерпала себе, або є ще якісь причини для того, щоб розірвати шлюб. Прочитати »

Мотиви розлучення і привід до розлучення

Мотиви розлучення і привід до розлучення
Деякі люди вступають в шлюб один з одним, а потім розлучаються. Шлюби, які закінчуються розлученням, в більшості випадків ніколи більше не з'єднуються. В останні роки кількість розлучень по всьому світу стало збільшуватися. Які ж основні причини розлучень? Результати досліджень психологів і соціологів свідчать про те, що мотиви для розлучення і привід до розлучення мають цілий ряд обгрунтованих і необгрунтованих причин. Прочитати »

Коли пора ставити крапку у відносинах з чоловіком

Коли пора ставити крапку у відносинах з чоловіком
Багато сімейних пар все ще живуть разом, тому, що звикли один до одного. Любов давно пройшла і їх нічого більше не тримає разом - ну хіба що щасливі спільні роки. Як зрозуміти, що пора йти, починати нове життя і що другого шансу з цією людиною вже не буде? Прочитати »

Що призводить до розриву відносин навіть у самої ідеальної пари?

Що призводить до розриву відносин навіть у самої ідеальної пари?
Проблеми з взаєморозумінням і довірою можуть час від часу виникати навіть у самої гармонійної і люблячої пари. Однак є окремі моделі поведінки, що приводять в абсолютній більшості випадків до необоротного розриву відносин. Якщо ваша поведінка відповідає одному з цих типів - терміново беріться за себе. Міняйтеся, інакше кожні наступні стосунки будуть незмінно закінчуватися розчаруванням, втратою віри в справжню любов і розставанням. Прочитати »

Шлюбний контракт у випадку розлучення

Шлюбний контракт у випадку розлучення
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у випадку розлучення подружніх пар. Для того щоб зрозуміти сутність ставлення до контракту, необхідно ознайомитися з сильними і слабкими сторонами згаданого договору. Прочитати »

Правила поведінки після розриву відносин

Правила поведінки після розриву відносин
Практично кожна доросла людина хоча б раз у житті переживав розрив відносин з коханою людиною. У цей важкий період людям здається, що життя втратило всякий сенс і нічого хорошого більше не буде. Тривога в серці і важкі думки не дають спати, їсти, працювати і розсудливо мислити. Тому багато хто, хто опинився в такій ситуації, роблять неприпустимі помилки. Скориставшись порадами психолога, можна уникнути найбільш поширених помилок, і наблизити момент повного позбавлення від цих переживань. Прочитати »

Як розлучитися з одруженим чоловіком

Як розлучитися з одруженим чоловіком
Всі жінки чудово розуміють, що зв'язки з одруженим чоловіком приносять одне розчарування. Але такі відносини існують і дуже навіть поширені. Все більше жінок, які прагнуть до таких відносин, стають жертвами чоловіків і потрапляють в залежність від них. Ця стаття допоможе розірвати зв'язок з одруженим чоловіком. Прочитати »

Як дізнатися, що хлопець збирається вас кинути

Як дізнатися, що хлопець збирається вас кинути
Ніхто не хоче думати про можливий розрив стосунків. Особливо коли це стосується власних відносин. Кінець любові - це завжди важко. Чи виникає відчуття, що хлопець веде себе трохи дивно час від часу? Є вісім ознак, як визначити, що хлопець збирається кинути дівчину. І якщо хоча б один з них присутній, значить, пора бити тривогу. Хоча часом кожен з них окремо може і не бути приводом до великих переживань. Все залежить від ситуації, а також від характеру відносин. Прочитати »
Scroll To Top