Рекомендуємо прочитати

Весілля під час вагітності

article2552.jpg

Весілля під час вагітності вже мало кого бентежить. Причини для такого весілля можуть бути різні. Організація весілля може дещо змінитися, але вагітність - зовсім не привід від неї відмовлятися. Щоб це торжество було приємним для майбутньої мами, добре б застосувати деякі прості поради.

Весілля під час вагітності: чому і навіщо

Чому трапляються весілля під час вагітності. Об'єднавши всі можливі причини, можна виділити основні:
- Вагітність настає вже в період підготовки до весілля, після подачі заяви - суперечностей немає, лише скорочується проміжок між неспокійними, але радісними подіями;
- Весілля відбувається по стереотипному бажанн. «прикрити» вагітність - шлюб може бути щасливим або повним випробувань;
- Чоловіки, люблячі незалежність або прагнуть забезпечити фінансову основу для сім'ї, можуть змінити своє рішення про весілля, коли справа стосується вже появи дитини - для них це може стати більш вагомою обставиною;
- Чоловік і жінка, обоє прагнуть до свободи, розуміють, що ростити дитину в законному шлюбі простіше - весілля може стати лише невеликою формальною церемонією з розписом, або організовується весілля-свято з усіма належними атрибутами за своїм смаком;
- Жінка що прагне до самореалізації, і весілля тільки порушує ці плани - вагітність може все-таки стимулювати створення шлюбу як формальності, весілля може пройти по одному з 2-х вищенаведених варіантів.

Весілля під час вагітності: як?

Отже, за будь-яких з причин, рішення прийнято: весілля під час вагітності буде. Щоб воно пройшла максимально урочисто і легко навіть для майбутньої мами, скористайтеся основними порадами.

Весілля під час вагітності не повинно захмаритися токсикозом. Краще, якщо свято буде призначений на 2-й триместр вагітності. Але, в крайньому випадку, складіть меню на свій смак, щоб вас не провокували страви, і не дратували запахи. Весілля не повинна бути в задушливому приміщенні. Кондиціонер влітку обов'язковий. Добре, якщо весілля проводиться на природі, на свіжому повітрі. Куріння варто дозволити тільки в спеціально відведеному місці. Квіти також краще розташувати далі від себе. Так токсикоз буде мати менше шансів виявитися.

Час церемонії, розпису не повинно бути занадто раннім. Вам потрібно добре виспатися, мати час на зачіску, весільний макіяж і вбрання.

Весільне плаття для вагітних, зараз є розкішний вибір навіть для майбутніх мам на самих пізніх термінах. Магазини одягу для вагітних та весільні салони пропонують шикарні вбрання для наречених в цікавому положенні.

Фата для вагітної - вже давно не заборона. Зупинити вас може лише своя віра в те, що фата - це символ невинності.

Весільна сукня, весільні туфлі повинні бути зручні для вас. Можливо, краще відмовитися від корсета і вибрати плаття із завищеною талією. Туфлі на підборах можна одягти тільки на фотосесію, а потім змінити їх на більш зручні туфлі.

Вінчання під час вагітності зараз зазвичай вже не забороняється, а навпаки, вітається. Церква може так благословити не тільки сім'ю, але і вже малюка в ній. Перед початком організації всього весілля краще проконсультуватися спочатку у вашій церкві.

Забудьте про комплекс вагітної нареченої. Вагітні нареченої - сьогодні це не тільки прикраса весілля звичайних людей, а й найбільших зірок шоу-бізнесу, кінематографа.

Нехай вагітність «працює» на вас. У вас є чудовий привід відсторонитися від весільних заходів, які вам ніколи не подобалися або запросити менше гостей, але приємних вашому серцю. Може бути навіть скорочена церемонія розпису в РАГСі.

Підготуйте для себе місце відпочинку, де б ви могли посидіти або навіть полежати. Якщо святкування в ресторані готелю, то можна зняти на цей час і окремий номер для пари. Якщо весілля за містом, на природі, приготуйте плед, розкладний стільчик і кошик з їжею, напоями. Будете відпочивати час від часу.

Розвага гостей на весіллі - не для вагітної мами. Тамада, чоловік або активний родич можуть стати кращою заміною навіть для самої активної та креативної нареченої.

Обов'язково виберіть собі помічницю. Дружка скрізь з вами бути не зможе, тому що під час свята їй належить багато конкурсів та завдань. Нехай її повноваження розділить ваша мама або подружка. У їх сумочці повинні бути ліки, косметичка, одноразові хусточки. Відразу домовтеся, що їм доведеться виконувати деякі ваші дрібні доручення.

Весілля - це торжество народження сім'ї. І, можливо, воно відбудеться один раз. Налаштуйте себе на позитив і не звертайте уваги на дрібні негаразди - вони бувають на кожному весіллі. Поставтеся до будь-яких труднощів з гумором - буде привід посміятися після. І пам'ятайте, що найважливіший гість на вашому весіллі - ваш майбутній малюк. Відчуйте все щастя відразу!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Люди закохуються один в одного, одружуються, створюють сім'ю, мріють про дитину… Але, на жаль, іноді трапляється так,...
Настання вагітності і народження дитини - це найщасливіший період у житті будь-якої жінки. Це щастя, яке незрівнянно ні...
Гормони є сигнальними біологічно активними речовинами, які виділяються ендокринними залозами. Вони, переносячись з...
Свіже повітря необхіднt для майбутньої матері не менше, ніж збалансоване харчування. Треба намагатися гуляти хоча б...
Scroll To Top