Рекомендуємо прочитати

Зрада

Психологія подружньої зради

Психологія подружньої зради
Психологія подружньої зради - дивовижне явище. З одного боку, зрада це дуже поширене явище, і деякі навіть кілька раз в житті стикалися з цим явищем, з іншого боку - всякий раз ми відчуваємо дуже сильну душевну біль, у нас виникає відчуття, що світ наче розвалюється на частини і немає ніякої можливості що-небудь налагодити і склеїти. Прочитати »

Люблю. Живу. Ходжу наліво

Люблю. Живу. Ходжу наліво
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за однаковими причин. А взагалі, я просто хочу вам розповісти свою історію, про яку не можу повідати ні чоловікові, ні мамі, ні подругам. Можливо, хтось впізнає в ній себе, а когось вона вбереже від невірних кроків. Прочитати »

Вірні ознаки чоловічої зради

Вірні ознаки чоловічої зради
За статистикою 75% чоловіків зраджують і тільки 25% жінок здогадуються про це. Чоловіча зрада це те, чого боїться кожна жінка. Як тільки в думці закрадаються сумніви в чесності чоловіки, ми з всіх сил починаємо шукати ознаки зради, мріючи щоб це виявилося неправдою. Прочитати »

Реальні історії: життя після зради

Реальні історії: життя після зради
Всі щасливі родини схожі один на одного, кожна нещаслива сім'я нещаслива по-своєму, - сказав класик і виявився, в загалі то, правий. Немає ідеальної форми збереження шлюбу, не існує еліксиру вічного щастя. Даючи клятви, ми не даємо гарантії, що назавтра наші почуття не зміняться, і зовсім сумно усвідомлювати, що ніхто з нас не застрахований від зрад. Прочитати »

Заміжня коханка одруженого чоловіка

Заміжня коханка одруженого чоловіка
Тема подружніх зрад вже набила оскому. Однак від цього вона не стає менш актуальною. Зради були, є і будуть, і нікуди від цього не дінешся. Можна скільки завгодно говорити, що така суть людської природи, і намагатися навчити подружжя ставитися до невірності своєї половини спокійно. Треба сказати, що в наші дні є чимало пар, які так і роблять. Вони розповідають один одному про свої пригоди, радяться і навіть підшукують один для іншого відповідних партнерів. Такі чоловік і дружина вважають себе людьми вільними і сучасними. Прочитати »

Як зраджувати, щоб чоловік не здогадався

Як зраджувати, щоб чоловік не здогадався
Кожній жінці завжди хочеться бути бажаною, кожна впевнена, що має право на особисте щастя, активне і різноманітне особисте життя. І навіть заміжжя не є тією вагомою причиною, яка повинна позбавляти всього вище переліченого. Але, крім усього іншого, у жінок, особливо заміжніх, є і деякі зобов'язання. Адже сходити розвіятися на бік - це одне, а сім'я це інше, це святе і непорушне, а інакше її й заводити не варто. Однак, якщо з якоїсь причини ви змушені зраджувати, то потрібно подбати про методи конспірації, які дозволять домогтися того, щоб чоловік не дізнався про ваші зв'язках на стороні. Прочитати »

Як уникнути зради в шлюбі

Як уникнути зради в шлюбі
Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще кілька років тому подружжя незважаючи ні на що намагалися зберегти сім'ю, чого в даний час в подружніх парах не спостерігається. Багато хто вважає, що простіше розлучитися і почати з кимось заново, ніж намагатися вирішити проблеми і зберегти шлюб. Існує безліч причин, по яких пари розходяться, проте основна з них - це, зрозуміло, зрада. Прочитати »

Вибір між чоловіком і коханцем

Вибір між чоловіком і коханцем
Чоловік є вірною і надійною людиною, якого дружина вже давно знає і знає, чого від нього можна чекати. Коханець, в свою чергу, завжди буває дуже уважним і незрівнянний в сексі. Кого ж вибрати? Як зробити вибір між чоловіком і коханцем, щоб не опинитися в програші? Прочитати »

Якщо вашій подрузі зраджує чоловік

Якщо вашій подрузі зраджує чоловік
Уявіть собі, що в один далеко не прекрасний день ви дізнаєтеся, що чоловік вашої близької подруги зраджує їй. Швидше за все, вашим першим і цілком щирим поривом буде розповісти подрузі про зраду. Але чи варто це робити і чому так важливо обдумати цей крок? Так як же бути? З одного боку, підносити близькій людині такі нерадісні новини вже неприємно. З іншого, промовчавши, ви як би мимоволі стаєте учасницею закулісної гри проти вашої подруги, що теж не додасть вам душевної рівноваги. Тим більше ви будете мати «блідий вигляд», якщо подруга таки дізнається про зраду не від вас і... Прочитати »

Як не допустити зради коханого

Як не допустити зради коханого
Коли в розмірене спокійне життя з коханою людиною вривається зрада - це змінює все. І навіть якщо після того, як вам зрадив коханий, ви продовжуєте бути разом з різних причин минулого вже не повернути і відносини змінюються кардинально. Слід задуматися: можливо, попереднє життя було не таким вже спокійним? Або ж занадто спокійним для темпераментної пари? Адже дуже багато факторів можуть спровокувати зраду, і в такій ситуації немає одного єдиного винного. Прочитати »
Scroll To Top