Рекомендуємо прочитати

Дiєти

Як схуднути за фінікової дієтою

Як схуднути за фінікової дієтою
Фініки - екзотичний представник категорії сухофруктів: ці їстівні плоди фінікової пальми відомі, в першу чергу, своїм дуже солодким, майже нудотним смаком. Особливо дивно, що, на відміну від інших сухофруктів, сушені фініки як своєрідна дієтична складова були відомі ще з біблійних часів: сушені фініки брали з собою в тривалі походи, а в деяких легендах існують згадки про те, як фініки ставали єдиною їжею на кілька років. Прочитати »

Як прискорити спалювання жирів в організмі?

Як прискорити спалювання жирів в організмі?
Це звучить парадоксально: чому ми повинні постійно їсти, для того, щоб скинути вагу. Проте, дробове харчування не дозволяє метаболізму сповільнюватися. До того ж воно охороняє вас від переїдання внаслідок сильного голоду, який настає, якщо ви довго не їсте. Прочитати »

Продукти для спалювання підшкірного жиру

Продукти для спалювання підшкірного жиру
Щоб жирові відкладення неухильно зменшувалися, необхідно дотримуватися дієти, активно займатися, ходити на масаж, використовувати передові салонні методики. Прописні істини, знайомі всім. Але до цих основних умов успішного схуднення потрібно додати ще одне - продукти харчування для спалювання жиру. Прочитати »

Рибна дієта

Рибна дієта
Худніть і ні в чому собі не відмовляйте! Унікальна дієта для любительок морепродуктів. Основа дієти - риба і морепродукти. Віддавайте перевагу білій рибі, від червоної риби жирних сортів найкраще буде відмовитися. Прочитати »

Продукти, що знижують апетит.

Продукти, що знижують апетит.
Продукти, в яких міститься багато клітковини, відмінно допомагають знижувати апетит - наприклад, овочі. Клітковина в шлунку збільшується в об'ємі, і викликає відчуття ситості, а калорій не додає. Прочитати »

Білкова дієта: за і проти

Білкова дієта: за і проти
Білкова дієта - загальна назва для декількох популярних планів харчування: дієти Аткінса, дієти Дюка (особливо в її першій фазі), декількох популярних дієт, розрахованих на кілька днів. Прочитати »

Дієти. Чи варто ризикувати?

Дієти. Чи варто ризикувати?
За твердженням медиків, проблема з надмірною вагою не залежить від статі і віку, від статусу і професії. Майже половина населення розвинених країн має надлишкову вагу, а 30% з них - ожирінням. Основна причина надмірної ваги - переїдання і неправильне харчування. Звичка «заїдати» негативні емоції, ситно поїсти - закладається з дитячого віку. У цьому разі логічно думати, що боротися з цією проблемою потрібно за допомогою зменшення кількості і якості з'їджених продуктів - за допомогою дієти. Дієти вважаються, найбільш результативним і легким способом боротьби з надмірною вагою. Прочитати »

Швидке схуднення для жінок

Швидке схуднення для жінок
У наш час існує безліч дієт, за допомогою яких можна за невеликий проміжок часу скинути досить велику кількість кілограм. Швидке схуднення для жінок за допомогою тієї або іншої дієти є саме тим результатом, до якого вони прагнуть. Прочитати »

8 способів схуднути

8 способів схуднути
Секрет простий. Вибирайте для свого харчування тільки ті продукти і страви, які містять в собі малу концентрацію калорій, при цьому об'єм їжі може залишатися звичним для вас. Існують кілька перевірених способів, які допоможуть скоротити калорії, але не скорочувати обсяги їжі. Прочитати »

Горіхова дієта - користь чи шкода

Горіхова дієта - користь чи шкода
Всім відомо, що горіхи вкрай корисні для організму. Здавалося б, з цієї причини повинні бути корисними і горіхові дієти... Ось тут якраз і виникає безліч протиріч, розбіжностей та іншого. Вчені говорять одне, медики - інше, дієтологи - третє, а товстушки все одно хочуть схуднути. Дієта на горіхах - користь чи шкода? Де ж істина? Прочитати »
Scroll To Top