Рекомендуємо прочитати

Дiєти

Фруктово-водна дієта

Фруктово-водна дієта
Дієта на фруктах і воді - різновид сирої дієти. Залежно від результату, який ви хочете досягти, дотримуватися цієї дієти можна від одного дня до декількох місяців. Одноденна фруктово-водна дієта допоможе вам вилікувати метеоризм, але ви не зможете схуднути. Триденна дієта буде очищаюча і допоможе вивести токсини з організму. А от якщо дотримуватися дієти місяць або довше, ви зможете схуднути природним чином. Прочитати »

Кавунова дієта

Кавунова дієта
Кожному без винятку подобається дивовижний смак кавуна. Саме тому наприкінці теплого літа і на початку холодної осені можна так солодко провести пару днів на дієті, поїдаючи цю смачну ягоду. Отже, запасаємося кавунами! Денна норма становить 300 грам стиглої м'якоті на кожні 10 кг вашої ваги. Прочитати »

Мінус 15 кг за 3 тижні

Мінус 15 кг за 3 тижні
Таку можливість дає тритижнева дієта, вона особливо згодиться перед відпусткою, коли часу щоб схуднути залишається зовсім небагато. Якщо строго дотримуватися всі вимоги та рекомендації, то за три тижні посиленого схуднення вам вдасться скинути 10 — 15 кілограм і здивувати всіх стрункою фігуркою. На час дієти доведеться відмовитися від білого хліба, здобної випічки, печива, солодощів і цукерок, картоплі, макаронних виробів. Повністю виключається цукор, вино, пиво, лимонад та інші солодкі і несолодкі газовані напої. Прочитати »

Кефірна дієта

Кефірна дієта
Хочете схуднути на 4 кілограми всього за 5 днів? У цьому вам допоможе кефірна дієта! Основа дієти - нежирний кефір, овочі та сир. Кожен день необхідно випивати як мінімум літр кефіру. На час дієти виключіть зі свого раціону цукор, газовані напої та алкоголь. Чай і каву можна пити в помірних кількостях. І не забувайте випивати 1,5-2 літри води в день. Прочитати »
Scroll To Top