Рекомендуємо прочитати

Дiєти

Дієта для живота!

Дієта для живота!
Дієта для живота допоможе вам зробити живіт пружним і плоским. Завдання дієти - спалити жир в області талії і правильно налаштувати роботу шлунково-кишкового тракту. Дієта для живота включає в себе здорове харчування і фізичне навантаження. Прочитати »

Легкий спосіб скинути зайву вагу - 3 кг за тиждень

Легкий спосіб скинути зайву вагу - 3 кг за тиждень
Ми зазвичай починаємо замислюватися про те, як би скинути зайву вагу, з наближенням літа, коли наше тіло звільниться від декількох шарів одягу і буде у всіх на виду. Так уже ми - жінки влаштовані, що зовнішній вигляд у нас завжди на першому плані. Але не варто забувати, що зайва вага псує не тільки наш вид, але і є причиною багатьох захворювань. Тому нам необхідно зберегти ідеальну вагу в усі пори року, щоб зуміти зберегти здоров'я, бадьорість і молодість. Для цього ми повинні перетворити на звичку здоровий спосіб життя і здорове харчування. Прочитати »

Безрезультативність дієти, або чому вага повертається знову

Безрезультативність дієти, або чому вага повертається знову
Сідаючи на дієту, кожен з нас сподівається на довгостроковий результат, але найчастіше виходить так, що з такими зусиллями втрачена вага повертається знову. Спробуємо зрозуміти, чому це відбувається і як правильно боротися із зайвою вагою. Беручи до уваги всі дієти, якими користуються сучасні жінки, можна з упевненістю сказати, що основний принцип у будь-якого схуднення однаковий - це надходження меншої кількості калорій. При цьому організм худне, відчуваючи брак життєвих сил, починає витрачати власні запаси. Прочитати »

"Смугаста" кефірна дієта для схуднення

"Смугаста" кефірна дієта для схуднення
Якщо дотримуватися цієї дієти, то можна скинути 3-4 кілограми за 14 днів. Кефірна "смугаста" дієта дуже популярна. Вона підходить тим, хто не може надовго відмовитися від улюблених продуктів харчування. Якщо дотримуватися цієї дієти, то можна скинути 3-4 кілограми за 14 днів. Суть дієти полягає в чергуванні розвантажувальних кефірних днів з днями звичайного звичного для вас раціону. Прочитати »

Рисова дієта для схуднення

Рисова дієта для схуднення
Люди, які прагнуть скинути зайві кілограми, докладають різних зусиль для досягнення поставленої мети. Багато звертають свою увагу на без солеву рисову дієту. Загальновідомо, що любителями рису є значна частина населення світу. Це продукт харчування, що володіє безліччю достоїнств. Крім привабливих смакових якостей, дану зернову культуру характеризує стабільність хороший урожай, тривалий час зберігання. Рис надовго забезпечує почуттям ситості при малому обсязі вживання. Прочитати »

Чи можна їсти після шостої вечора?

Чи можна їсти після шостої вечора?
«Я не їм після шостої» - мабуть сама популярна фраза, навіть серед тих дівчат, які не сидять на дієті, проте стежать за своєю фігурою. Цей спосіб боротьби із зайвими кілограмами популярний серед всіх верств населення. Так чому б і ні в кінці то кінців. Адже серед дня ти не обмежуєш себе в їжі, лише після шести не варто їсти. Нічого складного немає, тим більше якщо ваша вечеря буде складатися не просто з м'яса з гречкою, а ще з пирога, винограду та чаю з булочкою. Прочитати »

Дієта для красунь

Дієта для красунь
Багато жінок, щоб схуднути, сидять на найнеймовірніших дієтах. Але далеко не всі вони бувають ефективні в боротьбі із зайвими кілограмами. Дієта для красунь розрахована не тільки на красунь, а також на жінок, які мріють стати красивими, стрункими, а також мати прекрасне самопочуття. Дієта для красунь досить проста в застосуванні, так як її основа в продуктах рослинного походження. Дану дієту можна використовувати в будь-який час року, але влітку вона буде особливо приємна. Прочитати »

Кефірно-яблучна дієта

Кефірно-яблучна дієта
Сісти на низькокалорійну дієту - це одна з перших думок при схудненні. Адже всі чудово знають той факт що чим менше калорій ми вживаємо тим більше ми їх витратимо, що буде помітно в втрачених кілограмах. У світі є досить багато, різних низькокалорійних дієт, одна з яких - яблучно-кефірна дієта. Як видно з назви, вона вимагає вживання тільки цих двох продуктів. Прочитати »
Scroll To Top