Рекомендуємо прочитати

Жiноча консультацiя

Природна стимуляція пологів в домашніх умовах

Природна стимуляція пологів в домашніх умовах
Кожна майбутня мама чекає, що її малюк народиться в точно призначений термін. Ретельно готується до цього дня. Можливо, навіть вибирає ім'я за церковним календарем. Але от приходить заповітний день, і ... Нічого? Прочитати »

Готуємося до вагітності

Готуємося до вагітності
Багато жінок, готуючись стати мамами, задаються питанням про правильну підготовку до вагітності. Розуміння того, що всередині зароджується нове життя, перетворює планування в дуже відповідальний процес. Забороненими, на цей період, повинні стати алкоголь і куріння. Прочитати »

Чому виникають розриви під час пологів?

Чому виникають розриви під час пологів?
Лікар-гінеколог розповість, чому часто у жінок виникають розриви в пологах і як їх можна уникнути. Пологові травми досить довго заживають, доставляють багато дискомфорту, а часом викликають проблеми зі здоров'ям у майбутньому. І дуже часто саме з цієї причини багато жінок відкладають народження другої дитини на кілька років. Прочитати »

Передвісники пологів

Передвісники пологів
Вам все жахливо набридло, хочеться якомога скоріше зустрітися з довгоочікуваною дитиною, і взагалі - ми ж не слони, щоб ходити вагітними 2 роки. Календар вагітності неухильно стверджує, що ви вже тиждень як народили. На питання знайомих "ну коли ж?" Прочитати »

Екстремальна контрацепція

Екстремальна контрацепція
Наскільки ми не передбачливі під час статевого акту, але бувають непередбачувані ситуації, коли від жінки нічого не залежить. Та й не існує страховки на 100% від випадкових зв'язків. Адже можна перебрати свою норму спиртного, і тоді втрата контролю неминуча, або, найгірший варіант, стати жертвою ґвалтівника. Прочитати »

Як захистити себе від венеричних захворювань?

Як захистити себе від венеричних захворювань?
Більшість людей чули про венеричних захворюваннях та їх наслідки, як мінімум, з курсу біології дев'ятого класу. Передумовою зараження служить безпосередньо статевий контакт з інфікованим партнером. До ризику схильні, в основному, люди з безладним статевим життям. Кращий спосіб уберегти себе від зараження - вірність одному партнеру, наприклад, чоловікові. Але й тут є підступ: ви повинні чітко знати, чи вірний ваш чоловік вам! Прочитати »

Відшарування плаценти - чому так відбувається?

Відшарування плаценти - чому так відбувається?
Плацента має губчасту будову, завдяки чому легко пристосовується до змін тиску усередині матки і тиску м'язів маткової стінки, з якою плацента щільно пов'язана. Якщо дві сили, що діють в протилежних напрямках (тиск усередині матки, «притискає» плаценту до маткової стінки, і тиск м'язів матки) врівноважені, відшарування плаценти не відбувається. Прочитати »

Початок пологів

Початок пологів
Пологи - фізіологічно складний процес, в результаті якого відбувається народження дитини і вигнання посліду. У нормі родова діяльність повинна початися наприкінці 40-го тижня вагітності. Саме до цього часу людський ембріон завершує свій розвиток, перетворюючись на дитину, готову до життя поза материнським організмом. Прочитати »

Пологи у воді

Пологи у воді
В даний час у великих містах існують спеціалізовані пологові будинки з проведення пологів у воді. Вважається сприятливим моментом, що дитина після народження потрапляє у водне середовище, схожу з тією, в якій він перебував 9 місяців, відчуваючи в цьому випадку менший стрес. Прочитати »

Помилки молодості призводять до безпліддя

Помилки молодості призводять до безпліддя
За даними Міністерства охорони здоров'я, до 30 відсотків подружніх пар в Україні не можуть зачати дитину. Приблизно у половині випадків винні в цьому жінки. Медики б'ють на сполох: ранній початок статевого життя, аборти до перших пологів, невиявлені і непроліковані венеричні захворювання - все це призводить найчастіше до жахливих наслідків для репродуктивної сфери жінки. Про те, які гінекологічні захворювання можуть викликати безпліддя, ми розмовляємо з акушером-гінекологом Марією Фадєєвою. Прочитати »
Scroll To Top