Рекомендуємо прочитати

Дiти

Як відучити дитину від соски?

Як відучити дитину від соски?
Якщо ваш малюк ніяк не може відучитися від соски, то ви вже, напевно, перегорнули безліч сторінок в Інтернеті у пошуках корисної інформації і вкотре переконалися, що вона марна у вашому випадку. Можливо, ви помиляєтеся, і поради можуть все ж стати в нагоді? Прочитати »

Комплекс ранкової гімнастики для школярів

Комплекс ранкової гімнастики для школярів
Зарядка вранці - це комплекс фізичних вправ, які виконуються після сну щодня. Ранкова гімнастика зміцнює здоров'я школяра, сприяючи правильному фізичному розвитку. Поки зарядка вранці не увійде у дитини в звичку, батькам краще займатися разом з дитиною. Прочитати »

Як відучити від нічних годувань

Як відучити від нічних годувань
Рано чи пізно у кожної мами виникає питання: як відучити від нічних годувань свою дитину? Малюк не втомлюється отримувати молоко, а тому прокидатися вночі йому тільки в задоволення. А у молодої мами бувають різні ситуації, а значить, нічні годування деколи можуть доставляти дискомфорт. Прочитати »

Пелюшковий дерматит у дітей: лікування та профілактика

Пелюшковий дерматит у дітей: лікування та профілактика
Напевно всі чули вислів «шкіра як у дитини». І дійсно – шкіра дитини дуже і дуже ніжна. Однак плата за подібну ніжність – підвищена чутливість шкіри. І найбільш часто зустрічається вид подразнення шкіри – це пелюшковий дерматит. Напевно, будь-яка мама немовляти стикалася з проблемою пелюшкового дерматиту. І дуже важливо при перших же симптомах захворювання якнайшвидше вжити необхідних заходів, щоб не допустити погіршення стану. Прочитати »

Чому онуків більше люблять, ніж дітей

Чому онуків більше люблять, ніж дітей
Розуміння, ласка, любов, яка не знає кордонів; казки, прочитані вголос зимовими довгими вечорами; домашні пироги; теплі вовняні шкарпетки, в'язані з турботою і любов'ю. Все це пов'язано з бабусями. Іноді кажуть, що старі люблять онуків іншою, більш сильною любов'ю, в порівняння з власними дітьми. Чи так це? Прочитати »

У школу! ... Як на війну ...

У школу! ... Як на війну ...
Всі ми, дорослі, з ностальгією згадуємо шкільні роки. Як здорово було, чи не так? Вранці встав, поснідав, пішов до школи. А там друзі, ігри, пригоди ... До обіду посидів за партою (а є ще й перерви), і вільний, як птах. Домашнє завдання виконати? Прочитати »
Scroll To Top