Рекомендуємо прочитати

Дiти

Ролі та обов'язки батьків

Ролі та обов'язки батьків
Через що в одній родині панують довірчі і дружні відносини, а в іншій - просто не складаються? Що цьому причина? Можна дати цьому пояснення, мовляв, якась астрологічна чи психологічна несумісність, це найпростіший варіант. Але істина полягає в тому, що ідеальні відносини формуються в тих сім'ях, вся члени яких хочуть досягти таких відносин. У сформованому пазлі «батько, мати, дитина» найчастіше не всі сторони прагнуть прийти до єдності і гармонії будь-яку ціну. Прочитати »

Чи варто карати дитину?

Чи варто карати дитину?
У психологів побутує думка, що покарання є необхідним виховним процесом, що без нього неможливо з дитини сформувати зрілу особистість. Так що ж необхідно робити батькам - карати чи все ж спробувати домовитися? Чи варто карати дитину? Прочитати »

За якими принципами вибрати коляску для дитини?

За якими принципами вибрати коляску для дитини?
Купівля коляски для малюка - нової або бувшої у вжитку, справа дуже відповідальна, адже саме цей транспортний засіб буде супроводжувати вашу дитину з першого 12-18 місяців його життя. До вибору коляски варто поставитися обдумано і здійснити цю покупку заздалегідь. Прочитати »

Як вибрати дитячу суміш

Як вибрати дитячу суміш
Всім нам відомо, що материнське молоко є найкращою їжею для малюка. Але буває таке, коли молода мама не може годувати дитину грудьми, іноді це трапляється через відсутність молока, іноді жінки самі вирішують не годувати малюка, щоб не зіпсувати груди. Не важливо, з яких причин ви не годуєте малюка грудьми, важливо, що можна підібрати молочну суміш для кожного малюка. Всі дитячі суміші проходять численні тестування та визнані кращими сумішами, які можуть забезпечити малюка всіма необхідними вітамінами і мікроелементами. Прочитати »

Як відучити дитину брехати

Як відучити дитину брехати
Всі бптьки стикається з дитячою брехнею. Маленькі діти не вміють лукавити або брехати - жести, міміка і поведінка відразу видає їх. Однак чим старше дитина стає, тим більше він вчиться маскувати свою брехню, і тим краще у нього це виходить. У подальшого дорослого життя він просто звикне брехати, і з'явиться безліч проблем. Дуже важливо привчити дитину говорити правду, починаючи з раннього віку. Прочитати »

Гігієна рук у дітей

Гігієна рук у дітей
Напевно всі хоча б раз чули таке твердження, що всі захворювання у нас від брудних рук. Таке твердження трохи перебільшено, хоча є і частка правди: якщо руки періодично дезінфікувати вологою серветкою або мити, то багатьох захворювань можна уникнути. Якщо в родині підростає дитина, то йому з малого віку слід прищеплювати правила особистої гігієни рук, особливо слід пояснити дитині, що перед тим як почати їсти слід ретельно вимити руки. Прочитати »

10 порад матерям-одиначкам по вихованню синів

10 порад матерям-одиначкам по вихованню синів
Багатьох батьків цікавить питання "як виростити із сина справжнього чоловіка?" Найбільше цікавить це питання матерів, які виховують синів поодинці. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам у цій нелегкій справі. Прочитати »

Влаштовуємо робоче місце для школяра

Влаштовуємо робоче місце для школяра
Робоче місце дитини-учня - для багатьох застаріле поняття. У чому справа, для чого так вже піклуватися про стол і стільці, лампи і полиці, коли більшість дітей сьогодні виконують домашні завдання, сидячи перед комп'ютером або взагалі лежачи на паласі і паралельно переглядаючи улюблений серіал! Прочитати »

Як навчити дитину ходити

Як навчити дитину ходити
Практично всіх батьків хвилює питання, як навчити дитину самостійно ходити. Багато батьків навіть і не підозрюють, що можуть допомогти своєму чаду, створивши всі необхідні для цього умови. Розглянемо кілька рекомендацій, щоб допомогти своєму малюкові зробити перші кроки. Прочитати »

Алергія при грудному вигодовуванні

Алергія при грудному вигодовуванні
Багатьом мамам знайома алергічна реакція при годуванні груддю. У діточок червоніють щічки, на тілі з'являються висипання і т.п. Від чого ж буває алергія при грудному вигодовуванні і як вона проявляється? Прочитати »
Scroll To Top