Рекомендуємо прочитати

Як позбутися від бородавок за допомогою лазера?

article3417.jpg

Про причини та місцях виникнення таких утворень і про їх видалення за допомогою лазеротерапії і піде мова в цій статті.

Від чого й коли з'являються бородавки?
З'являються ці нарости на шкірі при попаданні в організм людини вірусу папіломи. Так, більше 60 різновидів даного вірусу можуть спровокувати їх появу. Передається вірус через рукостискання, зіткнення, через будь-які предмети побуту після того, як заражений з ними контактував.

Коли вірус потрапляє на шкіру, він через мікротріщини на ній потрапляє в організм і осідає в нервових тканинах, що і пояснює часта поява бородавок після стресу і в період депресії, розладів і нервового напруження. Часто на підошвах ніг з'являються бородавки через носіння неякісного взуття, провокуючою зайву пітливість.

Бородавки завжди асоціюються з непорядністю і брудом, у навколишніх викликають гидливість. З подібними новоутвореннями обов'язково потрібно боротися, тому що, крім того, що вони псують зовнішній вигляд шкіри, деякі з видів можуть переродитися в злоякісні пухлини. Часто з'являються в період ослаблення імунітету, переживань, але є люди-носії вірусу, у яких бородавки протягом усього життя не дають про себе знати.

Щоб уникнути зараження, потрібно ретельно мити з милом руки після прогулянки на вулиці, після дотику до поручня громадського транспорту і дверних ручок.

Як уникнути появи бородавок та їх переродження в пухлини?
Перш ніж дати поради щодо профілактики бородавок, потрібно розповісти якими вони бувають, залежно від місця їх появи.

- Звичайні бородавки або доброякісні утворення, найчастіше з'являються на кистях рук, особливо на пальцях. В основному такі бородавки виникають ще в дитинстві. Так, бородавка може вилізти одна або цілим скупченням.

- Бородавки на підошвах ніг виглядають трохи інакше, ніж на руках: вони плоскі і їх буває складно відрізнити від мозолів.

- На обличчі найчастіше з'являються ниткоподібні бородавки, вони вузькі і довгі. Улюбленим місцем їхньої освіти є повіки, шия і губи.

- На шиї, шкірі голови, як правило, з'являються бородавки нестандартної форми. Вони можуть бути і на вузькій ніжці, і довгастої форми.

- На зовнішніх статевих органах з'являються бородавки-кондиломи. Зовні вони нагадують більше червоні і рожеві бульбашки, ніж звичайні бородавки.

Для того щоб не спровокувати появу бородавок, їх ріст і переродження в пухлину, слід стежити за гігієною тіла, уникати вогкості і пітливості. Також дуже важливо стежити за подряпинами і порізами: вони «полегшують» проникнення вірусу папіломи в організм в десятки разів.

Якщо на тілі з'явилося будь-яка освіта, ні в якому разі не можна його колупати і самостійно видаляти: це спровокує або його подальше зростання, або воно з'явиться в іншому місці. До того ж через механічні пошкодження ризик переродження в злоякісну пухлину сильно зростає.

Видалення бородавок лазером
Сьогодні існує безліч способів видалення утворень на шкірі: це і спеціальний пластир, і видалення рідким азотом і народні методи. Видалення утворень на шкірі народними методами майже завжди не приносить потрібного результату: бородавки виникають незабаром знову. До того ж таке самолікування може викликати їх прискорений ріст і розмноження. Найефективнішим способом видалення бородавок є лазер. Видалення утворень на шкірі лазером - самий безпечний і ефективний метод. До його переваг можна віднести:

- Абсолютну безболісність процедури: спеціальна насадка, вбудована в лазер, охолоджує місце його впливу на шкіру. Максимум, що можна відчути, - це незначне поколювання.

- Лазерний промінь проникає на задану фахівцем глибину, тому віддаляється не тільки поверхню освіти, але і її корінь. Це дуже важливий момент: ризик подальшого виникнення утворень на шкірі зводиться до мінімуму.

- Лазер впливає безпосередньо на саму бородавку, при цьому не ушкоджуючи шкіру навколо неї. Після процедури не залишається ні рубців, ні білих плям, а тільки чиста красива шкіра.

Відбувається процедура видалення так: на корінець і саму бородавку впливає лазерний промінь і відбувається коагуляція білкових структур. Всі живі клітини бородавки гинуть, а через тиждень вона відвалюється.

Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, не варто відкладати лікування: бородавки можуть доставляти не тільки дискомфорт своїм зовнішнім виглядом, але і приносити хворобливі відчуття в подальшому (особливо підошовні).

Важливо не просто прийти в косметологічний кабінет, який має все необхідне обладнання, а й потрапити до компетентного фахівця, який правильно оцінить ситуацію і позбавить від бородавки назавжди.  

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Слово «лишай» відлякує багатьох людей. Лишай асоціюється із захворюванням, яке поширюється серед людей і передається...
Оральний секс відомий з давніх часів. Він був поширений за часів античної Греції, про нього написано в стародавніх...
Найпоширеніше захворювання, з яким стикаються мами маленьких дітей, це звичайно ж застуда або кажучи медичною мовою -...
Краснуха - це заразне, інфекційне та досить поширене захворювання. Як правило, вірус краснухи вражає дітей, хоча...
Scroll To Top