Рекомендуємо прочитати

Любов i флiрт

Новий Рік тільки удвох: поради для пристрасних закоханих

Новий Рік тільки удвох: поради для пристрасних закоханих
Зустріти Новий рік удвох з коханою людиною, в атмосфері любові, пристрасті та романтики? Відмінна ідея! Адже як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш ... Прочитати »

Віртуальні освідчення в коханні

Віртуальні освідчення в коханні
На сьогоднішній день впровадження в життя різноманітних технологій практично витіснило романтику з побуту. Або вся романтика перекочувала в нетрі всемогутнього Інтернету, а вірніше сказати на сторінки соціальних мереж і сайтів. Завдяки всесвітній павутині Інтернет, з'явилися нові погляди і способи визнання в любові. Прочитати »

Як жінки люблять в різному віці

Як жінки люблять в різному віці
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю згодні, інші ж навпаки. Але справа не в цьому, а в тому, що на різних життєвих етапах любов нами сприймається по-різному. Якщо вдуматися, адже наше ставлення до багатьох речей змінюється з віком, так само як змінюємося і ми самі. Прочитати »

Правила флірту на роботі

Правила флірту на роботі
Будь-які відносини між чоловіком і жінкою майже завжди припускають елемент флірту. Робочі взаємини знаходяться в цьому списку мало не на першому місці, адже в офісі ми проводимо третину життя. Зробити комплімент симпатичною колезі, похвалити краватку менеджера з сусіднього відділу, запросити співробітника на перекур - так чи інакше, все це елементи флірту. Прочитати »

Як закохати і затримати його біля себе?

Як закохати і затримати його біля себе?
Припустимо, ви познайомилися з чоловіком своєї мрії, але він чомусь не палає відповідними почуттями. Що робити? Ридати і труїтися від нещасної любові? Ні в якому разі! Потрібно боротися. Напевно ви отримаєте моральне задоволення (і не тільки!), Якщо вийдете переможницею, завоювавши приз у вигляді бажаного чоловіка і додатково отримавши можливість самоствердитися. Та й попрактикуватися зайвий раз не заважає. Нехай він і чоловік вашої мрії, але ж не єдиний ... Прочитати »

Як дівчатам завоювати увагу чоловіків

Як дівчатам завоювати увагу чоловіків
Світ людських відносин безкрайній і нескінченний. Природа взаємин між чоловіками і жінками має найперше значення в придбанні щастя. Коли людина щаслива у своїх відносинах, то автоматично він стає щасливим і у всіх інших областях сферах свого життя, адже гармонійні і щасливі відносини дають поштовх для реалізації своїх можливостей у матеріальному і духовному плані розвитку. Прочитати »

Навіщо потрібна віртуальна любов?

Навіщо потрібна віртуальна любов?
Блиск в очах, прискорене серцебиття, піднесений настрій і постійне бажання зробити щось хороше. Такий стан, напевно, відчував кожен хоч раз у своєму житті і називається воно першою стадією закоханості. Почуття закоханості або любові - це найпрекрасніше переживання, на яке здатна людина. Воно змушує поглянути на багато речей інакше, відчути смак життя і зрозуміти, що ми не самотні в цьому світі, що все ще можливо. Саме тому багато, переживши одного разу закоханість, прагнуть знову до цього світлого і окрилячого почуття. Для когось це стає сенсом всього його життя. Прочитати »

Як правильно фліртувати з чоловіком

Як правильно фліртувати з чоловіком
Однозначно відповісти на питання, як правильно фліртувати з чоловіком, на жаль неможливо. Це пов'язано з тим, що до кожного чоловікові необхідний свій особливий підхід. Однак у кожної жінки в арсеналі повинні бути спеціальні хитрощі і приманки, які діють на всіх і кожного. Отже, як же почати правильний флірт з чоловіком? Для початку слід зазначити, що практично всі чоловіки люблять жінок з родзинкою, таких собі загадкових німф. Прочитати »
Scroll To Top