Рекомендуємо прочитати

Любов i флiрт

Як зберегти гармонію у відносинах.

Як зберегти гармонію у відносинах.
Всі ми знаємо, що жінки люблять уважне ставлення до себе. Нам дуже приємно отримувати будь-які знаки уваги і вдячності, компліменти, подарунки. Жінка ненав'язливо може допомогти чоловікові сказати їй те, чого вона сама хоче. Прочитати »

Як позбутися від засосів на шиї і грудях

Як позбутися від засосів на шиї і грудях
Засоси на ніжній жіночій шкірі найчастіше утворюються на шиї і грудях. Психологи коректно називають їх «небажаними знаками любові». Дівчатам же, які отримали від своїх улюблених подібні прикраси на шкірі в інтимні моменти, стає не до культурних висловлювань з даного приводу. Їм хочеться скоріше позбутися від синьо-червоних засосів на самому видному місці свого тіла. Прочитати »

Чому чоловік і дружина стають схожими?

Чому чоловік і дружина стають схожими?
Загальновідомо, що чоловік і дружина, які живуть разом протягом тривалого часу, набувають зовнішньої схожість один з одним. Чому ж так відбувається? Причини цього явища спробували знайти американські фахівці. Прочитати »

Чи можна заміжній жінці фліртувати?

Чи можна заміжній жінці фліртувати?
Не тільки можна, а й треба! По-перше, щоб як і раніше відчувати себе чарівною і бажаною. По-друге, щоб зберігати привабливість в очах чоловіка. Профілактичні дози ревнощів ще нікому не заважали. Однак щоб не виглядати вульгарно або нерозумно, варто дотримуватися деяких правил. Адже що таке флірт? Різноманітні невербальні (тобто не виголошені словами) сигнали, що говорять про вашому розташуванні до співрозмовника. Такими «маячками» можуть бути погляд, жести, усмішка, міміка обличчя і інтонація голосу. Прочитати »

Уроки спокушання без слів для жінок

Уроки спокушання без слів для жінок
Зацікавлений погляд - це як одкровення з іншою людиною: "Ти мені подобаєшся, подивися і ти на мене!" Якось на консультації одна дівчина задала запитання: "Мені вже 25 років, але, якщо чесно, я зовсім не вмію знайомитися з чоловіками. Якщо мені хтось сподобається, відразу ніяковію і відводжу погляд, і взагалі намагаюся триматися подалі. Немов соромлюся показати свою зацікавленість. Знаю, що роблю все неправильно, що чоловіки теж бувають нерішучі. Але що ж робити? Прочитати »

Важливі правила інтернет-знайомства

Важливі правила інтернет-знайомства
Багато хто є противниками знайомства в Інтернеті, але статистика показує, що більше половини сімей знайшли один одного саме у всесвітній Мережі. Як знайти свою половинку і не потрапити на малоприємну особистість? Прочитати »

Чим і як привабити чоловіка

Чим і як привабити чоловіка
Кожна жінка думає, що сексуальною її в першу чергу робить її зовнішній вигляд. Ми думаємо, що якщо ми надягаємо коротку спідницю і високий каблук, то моментально стаємо об'єктом жадання будь-якого чоловіка. Повірте, що це зовсім не так. Є інші найбільш дієві методи, про які ми збираємося розповісти вам в нашій статті. Прочитати »

Як вийти заміж за кохану людину

Як вийти заміж за кохану людину
Якщо ваші стосунки з коханою людиною тривають вже досить довго, то наступним етапом їх логічного розвитку буде весілля. Але багато чоловіків, з різних причин, не поспішають робити пропозицію своїй другій половинці. А ось майже кожна жінка мріє про марш Мендельсона, кільцях і привітаннях. Перед ними постає цілком обгрунтоване запитання: як вийти заміж за кохану людину? Як змусити на собі одружитися чоловіка? Прочитати »

Як зачарувати чоловіка, спілкуючись з ним по листуванню

Як зачарувати чоловіка, спілкуючись з ним по листуванню
При віртуальному спілкуванні набагато простіше сподобатися хлопцю, ніж при реальному спілкуванні. Не бачачи співрозмовника, ми можемо бути щирими, при цьому можна приховати хвилювання і не дуже привабливу зовнішність. І неважливо, як здійснюється листування - за допомогою всесвітньої павутини або паперовими листами. У будь-якому випадку, як зачарувати і залучити хлопця по листуванню, зараз піде мова. Прочитати »
Scroll To Top