Рекомендуємо прочитати

Любов i флiрт

Фітнес для збудження чоловіка

Фітнес для збудження чоловіка
На плечах жінки лежить непосильний тягар обов'язків - дім, робота, діти, і, незважаючи на завантаженість, вона повинна стежити за зовнішністю, щоб залишатися привабливою і сексуальною. Фітнес покращує зовнішній вигляд жінки, а деякі його види підвищують жіноче лібідо. Дивлячись, як жінка виконує ряд вправ, у чоловіка з'явиться величезне бажання приєднатися до неї. Прочитати »

Способи спокушання чоловіка

Способи спокушання чоловіка
Романтична вечеря, красива постільна та нижня білизна, аромат свічок і парфумів, афродизіаки - ці способи відомі жінкам різного віку. Але сьогодні мова піде не про них. Є чимало не менше результативних способів спокушання чоловіка, про які знає далеко не кожна жінка. Ці способи не пов'язані з сексом, вони навіть не мають нічого спільного із зовнішнім виглядом жінки, але, тим не менш, можуть виступити гідною альтернативою вищепереліченим ефективним способам. Прочитати »

Основи жіночої сексуальності

Основи жіночої сексуальності
У кожного чоловіка є свій власний найбільш сексуальний жіночий образ і переважний сексуальний сценарій. Однак дослідження показали, що як не крути, чоловіча сексуальність пробуджується "через очі", а тому зовнішні дані залишаються найважливішими. Є абсолютні чемпіони - стресори, стимулятори чоловічої пристрасті. По-перше, це звичайно груди - майже що закордонний паспорт для жінки. При цьому поняття "гарні груди" не тотожне поняттю "великі", гарні груди можуть бути і невеликі, але обов'язково хорошої форми (правильно підібраний бюстгальтер допоможе практично за... Прочитати »

Що вбиває пристрасть у сімейній парі

Що вбиває пристрасть у сімейній парі
Одними з факторів зниження сексуального потягу можуть бути стрес і депресія. Перенапруження на роботі, фінансові проблеми, догляд за хворим членом сім'ї, депресивний настрій і інші фактори можуть зменшити лібідо. Постарайтеся більше розслаблятися, знизити рівень стресу, при необхідності проконсультуйтеся з лікарем, він призначить необхідні вам антидепресанти. Прочитати »

Як налагодити сімейні відносини

Як налагодити сімейні відносини
Взаємини батьків відіграють велику роль у формуванні особистості у дітей. Учені постійно намагаються виявити секрети сімейного щастя. На даний момент вони встановили 10 методів, які формують міцні сімейні відносини. Прочитати »

Як звести чоловіка з розуму. 5 перевірених методів.

Як звести чоловіка з розуму. 5 перевірених методів.
Ні для кого не секрет, що чоловіки справжні естети, і для того, щоб зводити їх з розуму, важливо постійно стежити за своєю зовнішністю. Доглянуте волосся і нігті — те, на що вони звертають увагу в першу чергу, доглянутість жінки в цілому дуже цінується чоловіками, а от накладні нігті не припадають до смаку більшій їх половині. Прочитати »

Що робити якщо закохалася

Що робити якщо закохалася
Любов приходить негадано і несподівано. Люди зустрічаються, і день за днем прив'язуються один до одного. Причому кожен сумнівається в щирості почуттів другого. Найчастіше до цього схильна прекрасна половина людства. Чому так відбувається? Початок проблеми зберігається біля підніжжя незнання, як до тебе ставиться чоловік. Та й до того ж, у більшості випадків, у жінки любов переходить в якусь форму залежності. Прочитати »

Кілька порад, як користуватися успіхом у чоловіків

Кілька порад, як користуватися успіхом у чоловіків
Аж ніяк не завжди тільки лише зовнішній вигляд визначає, чи будете ви популярні і успішні серед представників сильної статі. Набагато важливіше те, як ви себе піднесете, чи вдасться вам підкреслити всі свої достоїнства. Нижче наведено кілька порад, як користуватися успіхом і популярністю у чоловіків. Прочитати »

Які жіночі штучки закрутять голову чоловікові

Які жіночі штучки закрутять голову чоловікові
Жінки згодні буквально на все, щоб виглядати в очах чоловіка привабливо і сексуально. Але іноді те, що дівчина може вважати своїм недоліком, навпаки дуже подобається чоловікам. Прочитати »
Scroll To Top