Рекомендуємо прочитати

Секс

Про це ... Сексуальні тонкощі

Про це ... Сексуальні тонкощі
Давайте поговоримо про деякі тонкощі, які здатні урізноманітнити наше сексуальне життя з коханою людиною і про те, до яких хитрощів може вдатися жінка для того, щоб порушити пристрасть у партнері. Прочитати »

Сексуальний потяг залежить від віку

Сексуальний потяг залежить від віку
«Любові всі віки покірні» - твердження, що відбиває істину. Ми ж поговоримо про одну з граней всеосяжної любові, а саме, про те, які сексуальні можливості, потреби і здібності проявляє жінка в той чи інший проміжок свого віку. Прочитати »

Тіло, як наркотик

Тіло, як наркотик
У цій статті мова піде про мастурбації, адже у досить великої кількості людей сексуальність прокидається в ранньому віці. І вони, як наркомани, потрапляють в залежність від власного тіла. Так як же нам розцінювати мастурбацію, чи чревата вона негативними наслідками для нашого здоров'я? Прочитати »

«Постільні» проблеми. Не дай йому заснути.

«Постільні» проблеми. Не дай йому заснути.
Багато жінок стикаються з такою ситуацією, коли їх партнер, після любовних утіх, просто миттєво засинає. Відбувається це саме в той час, коли жінка чекає продовження, тобто ласки, ніжності і т.д., але, коханий вже прийняв свою улюблену позу для сну. Прочитати »

Утрата сексуального потягу до чоловіка

Утрата сексуального потягу до чоловіка
Мета всього життя майже кожної жінки: знайти приємну роботу, яка принесе насолоду і добробут; досягти соціальної поваги; знайти того єдиного і неповторного чоловіка, який зможе задовольнити її і в якості коханця, і в якості чоловіка, і в якості одного; народити в шлюбі чи поза ним дитини. Прочитати »

Інтимні стосунки без зобов'язань

Інтимні стосунки без зобов'язань
На жаль, в сучасному світі відносини між чоловіком і жінкою бувають далеко не ідеальні, коли кожен з партнерів вільний робити все що він хоче, спілкуватися з ким хоче і спати з ким хоче, тоді такі відносини називають вільними або відносинами без зобов'язань. Прочитати »

Як налаштуватися на секс після трудового дня

Як налаштуватися на секс після трудового дня
Втома після трудового дня буває настільки сильною, що окрім, як спати, нічого вже не хочеться. Проте регулярна відсутність сексу може зіграти з вами злий жарт. Тому в ваших інтересах не відмовляти собі і коханому в задоволенні насолоджуватися один одним. Прочитати »

Секс на природі: екстрим чи задоволення

Секс на природі: екстрим чи задоволення
Щоб зробити секс на природі незабутнім і приємним, необхідно врахувати декілька моментів. По-перше, правильно підготуватися до пікніка. По-друге, уникнути можливих небезпек. І, по-третє, обов'язково врахувати той факт, що поведінка чоловіка на природі часом погано піддається контролю. Прочитати »

Секс як ліки

Секс як ліки
Не варто думати, що секс потрібен лише для продовження роду або заради отримання чуттєвої насолоди. Він дуже важливий і для підтримки здоров'я. Тому дуже добре, якщо ви зумієте створити налагоджене і гармонійне інтимне життя.   Прочитати »
Scroll To Top