Рекомендуємо прочитати

Секс

У пошуках відповідного вібратора

У пошуках відповідного вібратора
Багато жінок мріяли б мати таку річ, як вібратор, але часто самі бояться власних бажань. І, якщо на похід в магазин, де продаються інтимні іграшки, можна наважитися, то розмови з продавцями вести точно не кожна дівчина здатна. Прочитати »

Анальний секс - як уникнути травматизму

Анальний секс - як уникнути травматизму
Почнемо, мабуть, з того, що анальний секс, як практикувався в давні часи, так і буде практикуватися надалі, незважаючи і попри всі застереження. Тому різні штучні заборони і табу, які намагаються накласти на це заняття, навряд-чи можуть призвести до яких-небудь конструктивних результатів, крім надлишкового травматизму, як психологічного (зважаючи на відчуття від заборонності своїх дій), так і фізичного - за браком інформації про те, як це робити правильно, уникаючи болю і непотрібних травм. Прочитати »

Пози для орального сексу

Пози для орального сексу
Оральний секс є одним з найбільш суперечливих аспектів інтимного життя. Займатися цим чи ні, кожна жінка вирішує сама для себе, проте, за свідченням переважної більшості чоловіків, ласки такого роду доставляють їм величезне задоволення. Прочитати »

Пози сексу для множинного і тривалого оргазму

Пози сексу для множинного і тривалого оргазму
Що може бути краще, ніж оргазм? Тільки множинний оргазм! Виявляється, для того щоб його отримати, необов'язково їсти «збуджуючу» їжу або півдня ходити в еротичній білизні. "Супероргазм" можна спланувати й організувати! Потрібно тільки в ліжку обрати відповідну позу. Прочитати »

Запаморочливий Мінет!

Запаморочливий Мінет!
Віриш ти чи ні, але сильні почуття до свого чоловіка можна виразити ... винятковим мінетом! Він не захоче відпустити від себе дівчину, яка вміє і обожнює використовувати ці техніки. Прочитати »

Що чоловіки ненавидять в оральному сексі

Що чоловіки ненавидять в оральному сексі
Чоловіки люблять оральний секс не стільки тому, що їм це приємно, скільки тому, що відчувають себе в цей момент бажаними, коханими. Однак, є моменти, які можуть зіпсувати не тільки відчуття, одержувані чоловіком від орального сексу, але і ваші з ним стосунки. Отже, в оральному сексі чоловіки ненавидять ... Прочитати »

15 порад, про які повинні знати всі подружні пари

15 порад, про які повинні знати всі подружні пари
Обговорюйте один з одним Ваші сексуальні відносини. Це найбільш важливий момент, оскільки саме він зміцнює Ваші стосунки. Можливо, спершу Вам буде трохи не по собі, проте пізніше бесіда на дану тему неодмінно зблизить Вас ще більше. Прочитати »
Scroll To Top