Рекомендуємо прочитати

Секс

Секс-гід для молодят

Секс-гід для молодят
За статистикою, близько 85% пар вступають у інтимні стосунки до шлюбу, однак, незважаючи на це, саме після весілля якість і кількість сексу починає змінюватися, причому, як правило, в гіршу сторону. Що ж відбувається з божественним, запаморочливим, незабутнім сексом, який був до весілля?   Прочитати »

Про мінет - вустами стерви

Про мінет - вустами стерви
Тому, "хто не в танку", абсолютно безкоштовно дарую наш маленький жіночий секрет - від мінета ще ніхто не вмирав. Для нас питання про те, робити чи не робити, відпадає разом з переходом на той рівень сексуально-життєвого досвіду, коли слово "мінет" можеш вимовляти вже не пошепки. Прочитати »

Секс в перший раз

Секс в перший раз
Як правило, перший раз відбувається в досить несприятливих умовах, наспіх, можливо в стані алкогольного сп'яніння, або під гнітом страхів і тиску з боку більш активного партнера. Як правило за таких обставин жінка не відчуває ні щастя ні задоволення, більше того, це може призвести до того, що згадуватиме вона це як щось неприємне і огидне. Прочитати »

Секс без любові: всі тонкощі

Секс без любові: всі тонкощі
Секс, як відомо, рушійна сила продовження нашого роду. Однак тільки лише продовженню роду служить секс, або у нього безліч інших призначень? А як же кохання? Адже саме любов відрізняє нас, людей (в сукупності з іншими ознаками), від представників тваринного світу (хоча це часто заперечується багатьма вченими). Прочитати »

Перша шлюбна ніч

Перша шлюбна ніч
Перша Шлюбна Ніч, в традиційному розумінні - перший сексуальний контакт молодят, що супроводжується позбавленням невинності нареченої. На сьогоднішній день - це значною мірою умовний термін, оскільки така ніч може відбутися задовго до офіційного укладення шлюбу або через якийсь час після реєстрації шлюбного союзу, до того ж перше інтимне зближення не завжди відбувається вночі. Прочитати »

Я його люблю, але він поганий коханець

Я його люблю, але він поганий коханець
Як відомо, жінки більш емоційні, ніж чоловіки. У відносинах з протилежною статтю це також проявляється, наприклад в тому, що душевна близькість відіграє велику роль, ніж фізична. Тому, навіть якщо партнер не доводить свою жінку до бажаного оргазму, то вона може і не засмутитися. Прочитати »

Шість порад як відмовити в анальному сексі

Шість порад як відмовити в анальному сексі
Припустимо, твій бойфренд заявився до тебе після перегляду "Останнього танго в Парижі" напідпитку і з двома питаннями. І якщо перше питання про випивку, то на друге відповісти "в попу не дам" можна тільки один раз. Ти ж не хочеш, щоб він образився і пішов шукати ту єдину, хто дасть на обидва питання? Але, безумовно, для багатьох анальний секс - задоволення не з кращих. Прочитати »

Відновлення невинності, сучасна гіменопластіка

Відновлення невинності, сучасна гіменопластіка
Як казала одна лірична героїня: "Чоловіка легше поміняти, ніж зрозуміти". Чоловіка, який дорікає дружину, що взяв її не дівчиною (залишилися і такі ортодокси в сучасному світі), дійсно простіше змінити. Прочитати »

Безпечний секс між дівчатами

Безпечний секс між дівчатами
Всяке в житті буває, в тому числі і нестерпне бажання пізнати красу інтимних стосунків з представницею своєї статі. Для цього зовсім не обов'язково бути лесбіянкою. А от з деякими правилами безпеки ознайомитися, напевно, варто. Прочитати »

Дефлорація або як правильно втратити цноту?

Дефлорація або як правильно втратити цноту?
Дефлорація (від лат. De - видалення, усунення + flos, floris - квітка, молодість, невинність) - це порушення цілісності дівочої пліви. Дефлорація зазвичай відбувається при перших статевих зносинах, іноді, залежно від будови, дівоча пліва може розтягуватися і залишається неушкодженою навіть після неодноразових статевих актів. Прочитати »
Scroll To Top