Рекомендуємо прочитати

Причини займатися сексом щодня

article3486.jpg

Постійний стрес, проблеми і страх, що ваше здоров'я погіршується? Секс є відповіддю на всі ваші пошуки щастя, довголіття і міцного здоров'я. Ви не згодні? Що ж, ось переваги активного і регулярного статевого життя, що покращить ваше самопочуття.

Знімає стрес

Секс допомагає позбутись стресу. Коли глибоке дихання і різноманітні вправи не допомагають розслабитись, секс зробить все необхідне.

Під час сексу ваш організм виробляє дофамін - речовину, яка бореться з гормонами стресу, ендорфін, він же "гормон щастя", і окситоцин - гормон, що виділяється гіпофізом і посилює бажання.

У дослідженні, опублікованому в журналі Public Library of Science, три дослідники-нейробіологи провели експеримент на самцях мишей і виявили, що сексуально активні тварини були менш тривожними, ніж ті, сексуальна активність яких була нижчою.

Чудова альтернатива фізичним вправам

Секс – це рух, одна з форм фізичної активності. Під час статевого акту, в організмі відбуваються зміни аналогічні до тих, які відбуваються під час тренувань. Ви, напевно, помітили, що під час сексу зростає частота дихання, а значить ви втомлюєтеся. Отже, ви спалюєте калорії. Якщо ви займаєтеся сексом три рази в тиждень протягом 15 хвилин (але ми знаємо, що ви можете й довше), ви будете спалювати близько 7,500 калорій на рік. Це еквівалент бігу на дистанцію 75 миль! Глибоке дихання насичує клітини киснем, а тестостерон, що виробляється під час сексу, зміцнює ваші кістки та м'язи.

Нормалізує кров'яний тиск

Обійми та секс можуть поліпшити ваш кров'яний тиск. Секс допомагає знизити діастолічний тиск, тобто нижнє значення артеріального тиску.

Дослідники з університету Пейслі провели схожий експеримент і дійшли висновку, що секс нормалізує артеріальний кров’яний тиск.

Покращує імунітет

Намагаєтесь боротися з нежиттю? Секс непоганий метод для боротьби із застудою чи іншими захворюваннями; він може зміцнити ваш імунітет.

Кількість імуноглобуліну класу А, - антигену, який допомагає організму боротись з грипом, зростає, якщо частота статевих актів збільшується.

Допомагає виглядати молодше

Якщо ви займаєтесь сексом три рази в тиждень, це може допомогти вам виглядати на 10 років молодше, стверджує шотландський дослідник. "Хороший секс корисний для вас", говорить Девід Вікс, нейропсихолог з Королівської Единбурзької лікарні, чиї дослідження про вплив сексу на старіння описані в книзі "Secrets of the Superyoung" ("Секрети супермолодих").

Робить серце здоровішим

Секс не тільки допомагає вам спалювати калорії, але також може бути корисним для вашого серця. Це гарна профілактика інсульту та серцевих нападів, отже, насолоджуйтеся моментом.

Вчені з науково-дослідного інституту Нової Англії дослідили вплив сексу на серце. У результаті виявилось, що у чоловіків імовірність розвитку серцево-судинних захворювань знижується на 45%. Але вченим поки не вдалось вивчити вплив сексу на жіноче серце.

Знеболювання

Задоволення найкраще знешкоджує біль. Ви страждаєте від мігрені чи іншого болю? Що ж, секс вам допоможе. Але якщо ви відчуваєте біль у спині, то краще все ж таки проконсультуватися з лікарем.

Доктор Джордж Е. Ерліх, фахівець з Філадельфії, що спеціалізується на артритах, провів дослідження, щоби визначити зв'язок між артритом і сексом. Він зробив висновок, що пацієнти, які регулярно займаються сексом, менше страждають від болю.

Створює почуття довіри і близькості

Статевий акт провокує викид гормону окситоцину; цей гормон відповідає за почуття щастя і закоханості. Якщо ви відчуваєте, що ваші стосунки погіршуються, зникає довіра чи ви переживаєте, що ваш партнер відсторонюється від вас, секс розвіє ці сумніви. Гормон окситоцин підвищує довіру, робить пари ближчими і, відповідно, зміцнює відносини.

Зменшує імовірність розвитку ракових захворювань

Регулярна еякуляція знижує імовірність розвитку раку простати. Австралійські вчені провели дослідження, згідно з яким чоловіки, в яких еякуляція відбувається 21 раз в місяць, менш схильні до розвитку раку. Інші дослідження, направлені на вивчення взаємодії сексу і розвитку онкологічних захворювань, також підтверджують, що статевий акт знижує ризик раку простати.

Зміцнює м'язи тазу Під час сексу працюють кілька груп м'язів. Регулярне інтимне життя може допомогти вам зміцнити м'язи тазу. Крім того, оскільки статевий акт передбачає використання цілого спектру м'язів, він також допомагає зміцнити їх, наприклад: квадрицепси, м’язи кора і верхню частину спини. Завдяки регулярному сексу ви також можете забезпечити нормальне функціонування сечового міхура і кишечнику.

Тренує м'язи, спалює калорії, покращує здоров'я серця – здається, секс дбає про вас.

Захист простати

Велика частина рідини, що продукується під час еякуляції, виділяється передміхуровою залозою. Якщо еякуляція не відбувається, рідина накопичується в залозі, що може викликати багато проблем. Регулярна еякуляція допомагає звільнитись від цієї рідини і забезпечить здоров'я вашої простати до старості. Проблеми можуть також виникнути, якщо раптово зміниться частота еякуляцій.

Покращує сон

Після виснажливих, активних тренувань ви зобов'язані добряче виспатись. Але знаєте що? Секс працює так само, як і фізична активність. Пришвидшення пульсу призводить до посткоїтальної релаксації. Секс може стати рятівним для тих, хто страждає безсонням! Ось, що насправді відбувається:

Секс може розслабити вас, отже, якщо ви вже втомилися, статевий акт викличе сонливість.
Після еякуляції люди стають млявими, що сприяє міцному здоровому сну.

Сприяє регулярному менструальному циклу

Секс може нормалізувати ваш менструальний цикл. Він регулює гормони, які, в свою чергу, регулюють менструальний цикл. Секс знімає стрес, який є однією з причин порушень циклу у жінок. Очевидно, секс - кращий варіант, ніж таблетки.

Запобігає еректильній дисфункції

50% чоловіків старше 40 років страждають від еректильної дисфункції і всі молоді люди бояться того моменту, коли це станеться з ними. Кращі ліки проти імпотенції... секс. Ерекція змушує кров циркулювати через артерії вашого статевого члена, що зберігає тканини здоровими. Плюс, лікарі порівнюють ерекцію зі спортивним рефлексом: чим більше ви тренуєтесь, тим краще результат.

Продовжує життя

Здорове серце, сильні м'язи, підвищена циркуляція кисню і хороший настрій є одними з факторів, які допомагають продовжити життя і зробити його яскравішим.

Дослідження, опубліковане в British Medical Journal, показує, що чоловіки, які регулярно займаються сексом, часто живуть у два рази довше тих, для кого статеві акти - рідкість.

Здорова сперма

Якщо ви намагаєтеся завагітніти, то можете збільшити обсяг сперми, займаючись сексом. При постійних статевих актах сперматозоїди постійно оновлюються. Якщо ж природне оновлення сперми не відбувається, це може привести до пошкодження ДНК.

Виявляється, тримати себе в формі та зміцнювати своє здоров'я можна ще й отримуючи задоволення.

UA Modna

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Scroll To Top