Рекомендуємо прочитати

Секс-гід для молодят

article3267.jpg

За статистикою, близько 85% пар вступають у інтимні стосунки до шлюбу, однак, незважаючи на це, саме після весілля якість і кількість сексу починає змінюватися, причому, як правило, в гіршу сторону. Що ж відбувається з божественним, запаморочливим, незабутнім сексом, який був до весілля?

Виявляється, на це, здавалося б, риторичне питання є цілком конкретна, науково обгрунтована відповідь - вся справа в допаміні. Зміна статусу відносин викликає в організмі різкий викид цієї речовини, тому після весілля, як правило, виходить найяскравіший секс. Проте потім рівень допаміну неминуче падає, і молодята повертаються до реального життя. Ось тут і починаються проблеми. Однак, на думку сексологів, з більшістю з них можна легко впоратися, якщо знати про них заздалегідь і бути до цього готовими.

Прийміть те, що ви - різні
Коли рівень допаміну починає знижуватися, закохані несподівано виявляють, що їх бажання перестають збігатися. Не варто лякатися - це абсолютно нормально. Як відомо, ступінь статевого потягу у чоловіків і жінок багато в чому залежить від рівня тестостерону в крові. Однак більш низький вміст цього гормону всього лише означає, що десь близько третини жінок просто не думають про секс до тих пір, поки він з ними не трапиться. І це теж нормально - якщо ви одна з цих жінок, то вам просто потрібно більше часу приділяти попередніми пестощів і поцілунків, щоб встигнути збудитися.

Ірина, 25: «Під час медового місяця ми займалися любов'ю по три рази на день. І це було просто чудово, проте потім ми повернулися до звичайного життя - робота, навчання, обов'язки ... І секс став більш ... стриманим чи що. Мені стало складніше відчувати збудження, і часто у нас був секс, коли я цього не хотіла».

Роман (чоловік Ірини), 27: «Так, з сексом дійсно почалися проблеми. І хоча ми обидва читали про це і тому були в деякому сенсі підготовлені, все одно відчувати це самому - зовсім інша справа. Наші бажання дуже часто не збігалися, і нам довелося докласти чимало зусиль, щоб впоратися з цим, але ми навчилися розуміти один одного.»

Коментар сексолога: «У перші роки шлюбу, після того як рівень допаміну вже повернувся в норму, дуже важливо навчитися розуміти і, що ще важливіше, приймати існуючі між вами відмінності. Ви повинні усвідомлювати, що ці відмінності абсолютно природні і самі по собі не є проблемою, якщо ви готові над цим працювати. Не соромтеся обговорювати це - замовчування таких проблем неминуче призведе до того, що хтось із вас буде відчувати себе знедоленим і незрозумілим »

Не зациклюйтеся на оргазмі
Багато пар відчувають проблеми через те, що ласки для них стали тільки прелюдією до сексу, і у них з'явився стереотип, що все обов'язково має закінчуватися оргазмом. Вихід з цієї ситуації дуже простий: навчіться отримувати задоволення від петтинга, поки ви ще палко пристрасні. Вивчайте тіла один одного, щоб знати, які ласки приємні вам не тільки в якості приймаючого, але і в якості віддавача. Пестьте один одного без мети закінчити все бурхливим сексом. Це дозволить вам відчувати себе ближче один до одного і спокійніше сприймати ситуації, коли комусь із вас не хочеться сексу.

Коментар сексолога: «Саме в перші два роки шлюбу формується сексуальний стиль пари, і двоє стають ближчими один одному в емоційному плані. Зосередьтеся на досягненні саме цієї близькості, інакше потім сексуальні проблеми стануть головною темою ваших відносин. Кожен з вас повинен відчувати, що інший розуміє і підтримує його - це дуже потужна емоційна основа для хорошого сексу.»

Частіше говоріть «так»
Немає бажання? Спробуйте забути про це і сказати «так». Звичайно, це звучить трохи дивно, але, на думку психологів дуже важливо навчитися вчасно говорити «так», коли ваш партнер хоче сексу. Зрозуміло, мова не про те, що потрібно змушувати себе, просто розслабтеся і дозвольте коханому «заразити» вас своїм бажанням. Навіщо звикати відмовлятися від сексу? Якщо ж ви на щось ображені, то проявіть це якимось іншим способом, але ні в якому разі не робіть це приводом для відмови. Викликані цим негативні відчуття неминуче накладе свій відбиток на ваш сексуальний досвід і надалі можуть привести до серйозного розладу.

Плануйте
Ваші бажання перестали збігатися? У вас занадто щільний графік? Вам просто стало ніколи? Чому б не поставити секс в список пріоритетних справ? Так вже вийшло, що більшість з нас одружені або заміжня за тими, хто хоче сексу частіше або навпаки рідше, ніж ми. Якщо ви будете чекати збудження, то ви пропустите дуже багато цікавих моментів. Навчіться «заводитися» від дотиків, а не від самого факту очікування сексу. Це не здається необхідним під час перших стадій шлюбу, коли пристрасті ще киплять, однак сексологи стверджують, що це забезпечить вам хороший секс в майбутньому.

Дивіться в очі
Ви, звичайно, будете відчувати себе більш уразливими, якщо будете дивитися один одному в очі під час сексу, але зазвичай пари відзначають, що це змушує їх відчувати себе більш сексуальними, більш привабливими, більше «тут і зараз».

Не відмовляйтеся від «швидкого» сексу
Не завжди у вас буде багато часу для того, щоб займатися любов'ю по повній програмі - можливо навіть, що вже немає. Так навіщо відмовляти собі в «швидкому» сексі? Це не тільки буде підтримувати вас обох у тонусі, а й зміцнить взаємну пристрасть, зробивши відносини більш гострими.

Не робіть з мухи слона!
За статистикою, навіть найщасливіші пари не отримують задоволення від сексу десь 1 раз з 10. І в цьому немає нічого жахливого. Іноді це відбувається просто тому, що секс був занадто поспішним, ви були втомленими або засмученими або вам просто було не комфортно. Однак все це ще НЕ означає, що у вас великі проблеми! Це життя. Не чекайте щоразу чудового сексу. Або ж вчіться вибирати вдалий момент, щоб накинутися на партнера.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Про користь сексу пишуть багато: підвищує імунітет, позбавляє від болю, втоми, допомагає боротися зі стресом, але ... в...
Scroll To Top