Рекомендуємо прочитати

Психологiя

Як попросити грошей у коханця?

Як попросити грошей у коханця?
Це питання делікатного плану і треба сказати не таке вже воно рідкісне. Часто ним мучаться коханки, дружини і кандидатки на роль і тих, і інших. Хтось із жінок шукає виправдання собі тим, що потрібні фінанси на найнеобхідніше — одягнути дитину, заплатити за квартиру, якщо дійсно приперло. Хтось каже, що хочеться порадувати себе красивою дрібницею, але як до нього підійти з цього питання, адже врешті-решт чоловік не зламається. Прочитати »

Чому чоловіку і жінці важко зрозуміти один одного

Чому чоловіку і жінці важко зрозуміти один одного
У другій половині ХХ століття всі соціальні науки проявили великий інтерес до гендерних досліджень, а кажучи простіше, вони спробували з'ясувати, чим же чоловіки відрізняються від жінок, не в біологічному, а в психологічному сенсі, звичайно. Народна мудрість, анекдоти та бестселери по «популярній психології» намагаються переконати нас, що «чоловіки - з Марса, а жінки - з Венери», і ми, по суті, - два різних види, дві протилежності. Прочитати »

Топ чарівних фраз для чоловіків

Топ чарівних фраз для чоловіків
Не тільки жінки слабкі до ніжних фраз. Чоловіки так само схильні «любити вухами». Якщо знати, які фрази говорити чоловікові, можна домогтися його любові. Ось 7 фраз, які бажає чути кожен чоловік. Прочитати »

Чому плакати корисно

Чому плакати корисно
Чоловіки жіночі сльози недолюблюють. Та й жінки губляться при вигляді блискучих доріжок на щоках подруги і її перекручених емоцією брів. Проте без сліз людині обійтися абсолютно неможливо. Прочитати »

Правила справжньої леді

Правила справжньої леді
Існують жінки, у присутності яких оточуючі з трепетом завмирають і намагаються виглядати краще в її очах. Чим особливі такі жінки, чим вони відрізняються. У своєму житті вони керуються правилами справжньої леді. У минулому слово леді характеризувало становище жінки в суспільстві - дружина або дочка лорда. З часом так почали називати високоосвічених інтелетуальних і вихованих жінок. Що б стати справжньою леді треба працювати нас собою постійно протягом всього життя. Прочитати »

Що робити, якщо закохана в двоюрідного брата?

Що робити, якщо закохана в двоюрідного брата?
Як говориться: «Любов зла, полюбиш і …». Ні, не обов'язково представника нашої фауни з рогами і копитами. Любов може піднести й інші сюрпризи, з якими розібратися набагато складніше. Наприклад, далеко не одна дівчина задавалася питанням: що робити, якщо закохана в двоюрідного брата? Прочитати »

Як стати цікавим?

Як стати цікавим?
Харизму можна розвинути. Силу волі можна розвинути. Креативність можна розвинути. Пам'ять можна розвинути. Людина - дуже пластичний матеріал, треба тільки вміти з ним працювати. Що ще можна змінити на краще? Зробити своє життя і себе самого цікавіше для оточуючих. Рассел Девіс, колумніст журналу Wired, дає кілька порад. Прочитати »

Де взяти натхнення?

Де взяти натхнення?
Кожному з нас регулярно приходять в голову думки «Все набридло, хочеться нового і оригінального», «Щось крутиться в голові, але не можу сформулювати», «Ні, це зовсім не те, потрібні ще ідеї». Будь-яка людина за природою творець своєї долі і навколишнього світу. Але не у всіх нас є натхнення і віра в себе, щоб вершити якісь зміни у своєму житті. Прочитати »

Щастя бездітного шлюбу

Щастя бездітного шлюбу
У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб вважається начебто не зовсім вдалим. Ці забобони були характерні для старих часів. У наші дні багато чоловіків і жінок самостійно вирішують це питання, без оглядки на традиції. Більш того, деякі психологи стали міркувати про те, що багато бездітних шлюбів сприяють продовженню молодості подружньої пари. Прочитати »

Що дає самотність? Зважимо всі «за» і «проти»

Що дає самотність? Зважимо всі «за» і «проти»
У всі часи до жіночого самотності ставилися по-різному. Хтось негативно, навіть з жалістю. Інші намагаються орієнтуватися на них, як на безтурботних везунчиків. Скільки людей, стільки й думок, гідних поваги. Розглянемо дане питання з суб'єктивної точки зору. Для початку необхідно відзначити - ми будемо розглядати тих, які ніколи не перебував у шлюбі або не мав тривалих сімейних відносин. Нехай і в цивільному шлюбі. Необхідно відзначити, Ваші найближчі родичі (брат, сестра, мама, тато) не настільки істотно обмежують Вас. Незаміжні матері, а так само розлучена (особливо з дітьми) в нашу... Прочитати »
Scroll To Top