Рекомендуємо прочитати

Психологiя

Жіночі премудрості

Жіночі премудрості
Як багато сьогодні привабливих жінок, що прагнуть виділитися за допомогою гарного тіла, спокусливих форм, яскравої зовнішності, щоб бути поміченою серед чоловіків. Але чи справді це потрібно чоловікам? Прочитати »

Як розпізнати психопата

Як розпізнати психопата
Недавнє дослідження припускає, що ми можемо обчислити психопата за його слабким результатами в нюховому тесті. У ході цього дослідження психологи з Університету Маквайра, Австралія, протестували нюх більш ніж сімдесяти учасників без кримінального минулого. Прочитати »

Чайлдфрі: чому жінки не хочуть дітей?

Чайлдфрі: чому жінки не хочуть дітей?
Колись чайлдфрі було модним, але малознайомим слівцем. Жінок, які відкрито визнавали, що не хочуть мати дітей і не планують народжувати, вважали у кращому випадку дивними і неприродними, а в гіршому випадку таврували ганьбою. Втім, засуджувати, затія безглузда і безперспективна. Набагато цікавіше зрозуміти, чому жінки не хочуть дітей. Чи є "чайлдфрі" принциповою життєвою позицією або просто модним віянням? Отже, ось ті 5 причин, через які жінки не хочуть мати дітей і вибирають життя чайлдфрі. Прочитати »

Чого бояться жінки в ліжку?

Чого бояться жінки в ліжку?
Американськими експертами був складений список страхів, що призводять жінок до відмови від сексуальних контактів. Навіть якщо секс має місце, він, за наявності таких страхів, не доставляє жінці нікого задоволення. З ними, запевняють сексологи, цілком можна впоратися. Однак, робити це краще спільно з партнером, а не залишаючись зі своїми фобіями один на один. Прочитати »

Свекруха хоче з нами жити

Свекруха хоче з нами жити
Коли утворюється сім'я, надмірна присутність батьків p обох сторін у ній, найчастіше, приводить до розладів і нерозуміння. Саме тому молоді завжди намагаються жити окремо. Але бувають ситуації, коли раптом виявляється, що свекрусі хочеться з нами жити. Що ж робити в цьому випадку, щоб не зіпсувати стосунки з чоловіком і його матір'ю, але при цьому утримати мир і спокій у своїй родині? Прочитати »

Чому серце закрите

Чому серце закрите
Серце має бути живим, повинно любити, повинно віддавати. Повинно, повинно, повинно ... У вас, напевно, вже склалося відчуття, що під гнітом цього «повинно» можна померти. Тому що, коли приходиш втомлена з роботи, хочеться тільки в тиші на диванчику полежати, книжку почитати. Яке там любити?! Боронь боже. У чому причина цих подій? Давайте обговоримо разом. В ідеалі, жінка функціонує як фонтан. Вона наповнена енергією, вона фонтанує нею, наповнюючись при цьому знову і знову. Прочитати »

Як заспокоїти нерви за 1 хвилину

Як заспокоїти нерви за 1 хвилину
Хто в наш час не переживає тимчасове хвилювання, яке накочує також швидко, як і проходить? Але ж не рідко буває й таке, що нервова напруга не просто впивається в вас, а накопичується з часом, наростаючи як сніговий ком. З одного боку вічно незадоволене начальство, вдома все не так як хочеться, та й оточуючі не додають позитивних емоцій. І що ж робити в такій ситуації? Як швидко заспокоїти нерви? Зробити це насправді просто, головне знати як. Прочитати »

Що заважає побудувати ідеальні відносини

Що заважає побудувати ідеальні відносини
Які міфи про любов заважають дівчатам знайти справжнє кохання, вибудувати ідеальні відносини і зберегти їх на довгі роки заміжжя? Після того, як проходить ейфорія, сексуальний імпульс згасає, відносини остигають. Рідко, кому вдається перетворити пристрасть у справжнє кохання. Довгострокові відносини будуються на чомусь більшому, ніж пристрасть і вимагають тривалої і копіткої роботи. Які ж міфи заважають вибудувати гармонійні відносини? Прочитати »

Як усунути суперницю?

Як усунути суперницю?
Якщо твій чоловік привабливий і розумний, а він, безсумнівно, такий, то обов'язково знайдеться дівчина, яка крім тебе це оцінить. В один, далеко не прекрасний день, ти можеш дізнатися, що в тебе є суперниця. Ти сама не помітиш як твій хлопець почне радіти зустрічам з колегою, подругою або знайомою. Але якщо ти вже звернула на це увагу, то тепер твоя основна задача - це зберегти відносини або сім'ю. Прочитати »

Чому люди ревнують один одного

Чому люди ревнують один одного
Жодна людина не стане ревнувати без приводу. На все є причина. Якщо молода людина буде працювати з ранку до ночі кожен день, то жінка цілком обгрунтовано може його приревнувати. Це не означає, що вона повинна битися в істериці, зображуючи ревнощі. Просто це буде означати, що її ревнощі цілком з'ясовна. Прочитати »
Scroll To Top