Рекомендуємо прочитати

Психологiя

Типи сексуального темпераменту людини

Типи сексуального темпераменту людини
Ніхто не буде заперечувати той факт, що всі ми різні - у кожного свої улюблені книги, манера говорити, стиль одягу. У сексі все ми теж різні, тому що кожна людина має власний сексуальний темперамент. Саме він нам диктує, що ми любимо і як себе ведемо в ліжку. Який у вас сексуальний характер? Чому він саме такий, а ні інший? Прочитати »

Японська методика проти ліні "кайдзен" ії принцип 1 хвилини

Японська методика проти ліні "кайдзен" ії принцип 1 хвилини
«З понеділка почну нове життя, буду ходити в тренажерний зал, займатися йогою, робити самомасаж, качати прес ...» - кожен з нас періодично ставить собі якісь цілі і не досягає їх, переносить на наступний місяць, на кілька місяців, на рік . Чи не тому це відбувається, що ми відразу хочемо багато чого і плани навалюються на нас важким тягарем, не даючи в підсумку зробити навіть зовсім трохи. Прочитати »

Поради, які допоможуть уникнути шлюбу з твоїм потенційним колишнім чоловіком

Поради, які допоможуть уникнути шлюбу з твоїм потенційним колишнім чоловіком
Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того самого, з яким ти зможеш провести все життя? Доктор психології Харієт Лернер, експерт в області відносин, радить тобі почекати. Перед тим як ти почнеш фантазувати про пишне біле плаття і великий торт, тобі слід відкласти всі ці мрії, всі емоції і задати собі кілька непростих питань Прочитати »

5 якостей жінки, на якій одружуються

5 якостей жінки, на якій одружуються
Людина підсвідомо завжди прагне до певного еталону. Якими ж якостями повинна володіти жінка, щоб наблизитися до ідеалу? На думку чоловіків у "ідеальної дружини" повинно бути безліч позитивних якостей: почуття гумору, любов до дітей і тварин, вміння слухати, здатність любити і жертвувати. Згідно з дослідженнями російських соціологів, основою чоловічого ідеалу служать такі критерії. Прочитати »

Як правильно приймати подарунки

Як правильно приймати подарунки
Мистецтву дарувати подарунки легко навчитися з численних публікацій в Мережі або книг з етикету. А ось про те, як правильно їх приймати, не йдеться практично ніде. А адже ваша реакція на піднесений презент може стати причиною сварок та непорозумінь. Як же уникнути казусів? Спочатку про загальні правила етикету. Якщо вам піднесли подарунок, обов'язково візьміть його самі (навіть якщо колись або руки зайняті), а не говорите, щоб поклали "он туди на столик". Хорошим тоном вважається, якщо дарувальник сам продемонстрував вам зміст подарункового пакету. Але якщо він цього не зробив,... Прочитати »

Тактика мирного і безтурботного життя з трудоголіком

Тактика мирного і безтурботного життя з трудоголіком
Хто з дівчат не мріє про чоловіка, за яким, як за кам'яною стіною? І одним з важливих цеглинок цієї стіни вважається, звичайно ж, уміння заробляти гроші, причому стільки, щоб вистачило на все і відразу. Але з представниць прекрасної статі мало хто на перших порах думає про те, що гроші не приносять на блюдечку з блакитною облямівкою. Як правило, ті хто дуже і дуже наполегливо працює багато заробляють. Прочитати »

11 способів не потрапити на гачок чоловіку - маніпулятору?

11 способів не потрапити на гачок чоловіку - маніпулятору?
У житті бувають такі ситуації, можна сказати, рядові, в яких ми, часом, і не помічаємо того, як опиняємося жертвою маніпуляцій чоловіків. Як же розпізнати, що чоловік займається маніпуляцією, грає? Яким чином вийти з такої ситуації, яка нагадує павутину? Як зробити так, щоб при цьому власні достоїнства і інтереси не були ущемлені? Описавши деякі моменти, які показують, яким чином ведуть себе чоловіки-маніпулятори по відношенню до нас, ми спробуємо допомогти вам. Прочитати »

Хто любить тирана?

Хто любить тирана?
Жінка ніжне, тендітне й любляче створення. Що ж робити цьому створінню, коли після заміжжя вона потрапляє до рук тирана? Існує два варіанти вирішення даної проблеми: піти чи залишитися. Багато жінок терплять тиранію по різноманітним причинам, комусь важко залишити дітей без батька, когось тримає житло, а когось почуття. Весь секрет у тому, що жінка на підсвідомому рівні ще до заміжжя знає, з ким має справу. І хоча психологи твердо стверджують неможливість визначення в своєму обранцеві риси деспота саме ці риси і привертають жінку до чоловіка. Прочитати »

Ефективний спосіб зняти стрес.

Ефективний спосіб зняти стрес.
З одного боку емоційне потрясіння корисне для організму і вміння оперативно приймати складні рішення може піти на користь вашій продуктивності праці. З іншого боку, якщо ваш стан виявляється перманентним, і ви вже не пригадаєте, коли востаннє висипалися і їли з апетитом, пора переглянути свої життєві цінності і поглянути на життя по-новому. Прочитати »

Ідеальна жінка повинна ...

Ідеальна жінка повинна ...
Яка вона, ідеальна жінка, на думку чоловіків? Що вона повинна робити, як себе вести? Намагаючись відповісти на це питання, один з великих світових чоловічих журналів провів опитування серед своїх читачів, і факти відкрилися досить примітні. Ми вибрали лише кілька, найбільш актуальні для російського жіночого менталітету. Отже, ідеальна жінка повинна... Прочитати »
Scroll To Top