Рекомендуємо прочитати

Психологiя

Що таке синдром Мерилін Монро

Що таке синдром Мерилін Монро
Напевно ніхто не буде заперечувати, що навіть красуня, про яку мріють навколишні її чоловіка, хоча б зрідка стоїть перед дзеркалом і пхикає через не вчасно вискочив прищика. Причиною поганого настрою може бути зламаний каблук на улюблених туфлях, ПМС, скандал з коханою людиною, критичні дні або навпаки їх відсутність (страх перед небажаною вагітністю), запізнення на роботу, яке зауважив начальник, розбитий телефон, зайва текіла, випита у п'ятницю ввечері в барі. Але буває так, що легке невдоволення собою переростає в справжнє розлад психіки і такий розлад називається «синдромом... Прочитати »

Правила розмови чоловіка з жінкою.

Правила розмови чоловіка з жінкою.
Розмовляючи з чоловіком, старайся спочатку сказати про найголовніше і тільки потім говори про деталі. Якщо чоловік перериває розмову, не варто замикатися і ображатися. Скажи йому, що для тебе це важливо, але спокійно і, головне твердо Прочитати »

8 способів впоратися зі своїми негативними емоціями

8 способів впоратися зі своїми негативними емоціями
Бувають дні, коли ви недосипаєте, пригнічені, знемагаєте від нестерпного стресу, причому до такої міри, що вам здається, ніби ви ось-ось втратите всяке терпіння і зірветеся. Однак не впадайте у відчай! Ознайомтеся з вісьмома простими і ефективними способами, що допомагають впоратися з негативними емоціями і здобути свій «внутрішній дзен». Прочитати »

Досягти мети за 100 днів!

Досягти мети за 100 днів!
До нового року залишиться 100 днів. Вже кілька років у цей день я починаю свої "100-днювання". Для мене це всього лише додатковий спосіб краще розібратися зі своїми цілями, завершити заплановане на рік, що минає і підготуватися до року що наступає. Очікування чогось незвичайного від новорічних свят, магія чисел звична з дитинства. Чому б не використати їх для особистої користі? Прочитати »

Як подобатися чоловікам

Як подобатися чоловікам
Кожна жінка хоче подобатися чоловікам. Для когось це дія не становить особливих труднощів. Однак, деякі пані не знають, як зупинити на себе погляд протилежної статі. При цьому дуже важлива ваша кінцева мета залучення об'єкта: просто флірт або які-небудь відносини. Єдине, що з впевненістю можна сказати, вміння спокушати і зваблювати воістину велике мистецтво. Безумовно, воно вимагає певних знань і навичок. Допоможуть освоїти тактику завовання уваги чоловічого населення кілька простих рекомендацій із серії «Як подобатися чоловікам» Прочитати »

10 найпоширеніших жіночих комплексів

10 найпоширеніших жіночих комплексів
Всі люди чогось боятися. Але прекрасна половина людства все-таки більшою мірою схильна до дії різних страхів. Психологи навіть склали своєрідний хіт-парад жіночих комплексів. Перше місце в списку найстрашніших жіночих фобій займає не відсутність родини або кар'єрних успіхів, а повнота. Саме зайві кілограми здатні привести у відчай всіх без винятку представниць слабкої статі. Прочитати »

Стратегія: як позбутися суперниці

Стратегія: як позбутися суперниці
Уявіть собі: все у вас добре, любов, довгі стабільні відносини, симпатії та плани, а може бути навіть і зареєстрований шлюб, і раптом - суперниця. Так і крутиться навколо вашого - посмішки, натяки, багатообіцяючі погляди. Прочитати »

Страшна самотність ... в шлюбі ...

Страшна самотність ... в шлюбі ...
У період закоханості, залицяння і відразу після весілля життя здається молодим чудово легко і радісно. Особисті, матеріальні та побутові проблеми не хвилюють, все сприймається через рожеві окуляри закоханості. Все чудово, сонечко сяє, небо блакитне, перехожі у відповідь на щасливу усмішку закоханих посміхаються. Прочитати »

Знайомство з його батьками: як себе вести правильно

Знайомство з його батьками: як себе вести правильно
Не кожну дівчину хлопці знайомлять з батьками, а тільки ту, яку поважають. Однак, можливо, замість радості, що Ви нарешті познайомитеся з його родиною, Ви починаєте панікувати і засмучуватися. Це зовсім ні до чого - батьки Вашого обранця такі ж люди, такі ж батьки, як і Ваші, ніхто Вас не покусає і не вб'є. Просто уявіть, що Вам належить познайомитися з цікавими людьми. Прочитати »

Як сподобатися майбутній свекрусі?

Як сподобатися майбутній свекрусі?
Ви подумаєте, що вам не жити зі свекрухою і будете неправі. Найголовніше, про що потрібно задуматися, це про те, що майбутня свекруха - це матір вашого майбутнього чоловіка. Він її знав ще до вас, для нього вона сама близька і рідна жінка. І тепер ви хочете зрушити з її п'єдесталу, якщо навіть і не претендуєте на її місце. Вам потрібно зрозуміти, що тепер ви станете головною жінкою, але крім вас цього ніхто не повинен знати. Прочитати »
Scroll To Top