Рекомендуємо прочитати

Секс під час вагітності: всі "за" і "проти"

article1638.jpg

Питання про секс - це тема завжди актуальна як під час вагітності, так і до неї і після. Це ті здорові потреби людини, які нерозривно пов'язані з фізіологією людини. Однак слід враховувати деякі особливості фізіології вагітної. Спочатку хочеться акцентувати увагу на тому, що є кілька основних причин, які забороняють займатися сексом під час вагітності. Якщо ж цим нехтувати, можна поплатитися найдорожчим.

Отже, є так звані медичні протипоказання:

- Загроза викидня;
- Невдалий досвід минулої вагітності;
- Кров'янисті виділення з піхви;
- Передчасні пологи в минулому;
- Багатоплідна вагітність;
- Патьоки навколоплідної рідини;
- Низький або неправильне розташування плаценти;
- Наявність у статевого партнера інфекції статевих шляхів.

Ще хочеться додати сюди наступні психологічні аспекти, які під час вагітності особливо важливі - настрій і бажання. Якщо вам не сильно хочеться займатися сексом, але у вас у вашій сім'ї це раніше навіть не обговорювалося, все було інакше, то зараз не треба робити над собою якісь зусилля. У вашому положенні варто прислухатися до того, чого хочеться, а чого немає. І навпаки, якщо у вас з'явилося бажання неодмінно зайнятися сексом, при цьому ви себе почуваєте добре, то не варто себе стримувати. Цим ви зробите не тільки собі і чоловікові задоволення, але й отримаєте порцію гормонів щастя, які так необхідні для внутрішньоутробного розвитку вашого малюка.

Однак хотілося б нагадати вам про існування небезпечних періодів самої вагітності. Як правило, це - кінець першого триместру, другого і третього. Видать саме в ці періоди відбуваються глобальні зміни в організмі жінки, що часто, в силу зовнішніх і внутрішніх подразників, становлять загрозу для малюка. У ці періоди слід особливо приділяти увагу собі, утримуватися як від сексу, так і від фізичних навантажень.

Що стосується саме позитивної сторони сексу під час вагітності, то тут слід виділити особливі пункти:

- Під час статевого акту ніяк неможливо завдати шкоди маляті;
- Гормони задоволення, які виділяються під час сексу, лише сприятливо впливають на внутрішньоутробний розвиток крохи;
- Тривале утримання від сексу веде до накопичення негативу, тому однозначно, шкідливо відбивається на стані організму майбутньої матусі;
- При занятті сексом не варто оберігатися презервативами (якщо немає інфекції статевих шляхів), бо сперма має величезний запас необхідних корисних речовин, які необхідні жіночому організму;
- Тренування м'язів, яку дає секс під час вагітності добре підготовляють майбутню породіллю до пологової діяльності;
- Відчуваючи оргазм під час сексу, не впадайте в паніку з приводу якої-небудь загрози малюкові. Ті скорочення, які відбуваються під час оргазму, ніяк не можуть викликати загрозу.

Це далеко не всі ті плюси, які викладені, оскільки сам психологічний факт під час вагітності відіграє особливу і важливу роль.

Під час вагітності, жінка стає залежною від власної емоційної сфери. Так і в сексі, часом ви відчуваєте дивовижне бажання і пристрасть, а іноді просто апатію. Це не страшно, така фізіологія жіночого організму під час вагітності. І не варто намагатися якось обдурити себе або природу.

Що стосується чоловічої уваги, тут повинен переважати максимальне розуміння і дбайливість. Від звичного сексу з фантазіями і експериментами варто на час все ж забути. Правильно зупинитися саме на тих позах, які будуть приємні і зручні жінці. І ні в якому разі не докоряти її за те, що їй раптово перехотілося займатися сексом.

Перед самими пологами кожна жінка стикається із згасанням свого лібідо. Це не страшно і пояснюється простим фактом - ваш живіт став великий, тому на рівні підсвідомості ви відмовляєтеся від того дискомфорту, який може бути викликаний під час статевого акту. Що стосується емоційного фону, тут теж є певний тиск на лібідо. Всі ті страхи та переживання перед майбутніми пологами формують якусь емоційний струс, що і знижує ваше бажання.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Секс і вагітність - речі цілком сумісні і здатні принести задоволення, потрібно просто вміти їх поєднувати. Медики про...
Свіже повітря необхіднt для майбутньої матері не менше, ніж збалансоване харчування. Треба намагатися гуляти хоча б...
Переживаючи невдалий роман або перебуваючи в затяжному пошуку відповідного партнера, ми можемо на певний час піти з...
Знайома ситуація. Багато професій пов’язані із тривалими відрядженнями і життям в умовах, коли сексуальні контакти...
Scroll To Top