Рекомендуємо прочитати

Лілія


З мови стародавніх галлів це ім'я можна перекласти як «біла». Головні достоїнства Лілії - її самостійність і працелюбність. Лілія не схильна до чужого впливу. Притаманні в роботі творчість і працьовитість допоможуть їй здобути повагу колег. Але незалежність, що граничить з упертістю, може стати причиною невдоволення начальства. Незалежна і вільна в судженнях, в інших людях вона ці риси не цінує і прагне підпорядкувати всіх своїм необмеженому впливу. Лілія дуже любить дискутувати і робить це справді професійно. Вона завжди намагається домогтися того, щоб опонент повірив у її абсолютну правоту. У тому випадку, якщо Лілії це не вдається, то вона просто змінює тактику, прикидаючись слабким і тендітною квіткою, яку необхідно захищати і плекати, і який потребує поблажливого ставлення до себе.

Дівчатам з таким ім'ям буквально протипоказано самотність і тиша. Без гучних компаній Лілії ніяк не обійтися. Вона цінує увагу чоловіків, тому завжди готова почати кокетувати. Лілія дуже темпераментна, але при цьому ще й надзвичайно примхлива. Якщо Лілія втрачає чоловіка, не зумівши його втримати біля себе, то без зусиль відразу знаходить йому заміну. Самій собі вона пояснює це тим, що їй складно без мужнього утішника. Власниці цього імені надзвичайно сексуальні. Але партнера вибирають довго. Як правило, вийшовши заміж, вони знаходять сімейне щастя. Однак, Лілія не може похвалитися вірністю своєму чоловікові. Але її зради настільки обережні, що чоловік ніколи не здогадується про них. Лілію не можна назвати зразковою господинею. Навіть у побуті знаходить прояв її примхливий характер. Якщо у неї є настрій, то Лілія захоплено прибирає і готує смакоту. Але якщо Лілія не в дусі, то вона не помітить пил на полицях і порожній холодильник. Лілія уміє одягатися зі смаком: вона здатна зробити стильний наряд, перешити плаття маминої молодості.

Кишковий тракт найбільш вразливий. Це пояснюється її непостійністю в їжі. Жіночі органи також можуть турбувати володарку цього імені. Янтар - камінь-талісман, здатний захистити Лілію, підтримавши її творчий потенціал. А ромашки захистять домашнє тепло і затишок в домі Лілії.
Число імені: 7; Планети-заступники: Сонце, Венера, Сатурн; Щасливі дні: п'ятниця, субота, неділя
Іменини: 24 серпня, 19 червня;
Сумісність імені: Знайде своє щастя з Юрієм, Володимиром, Євгеном, Віктором, Вадимом, Станіславом, Феліксом. Малоймовірний щасливий шлюб з Миколою, Кирилом, Павлом, Едуардом, Гнатом.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top