Рекомендуємо прочитати

Станіслав


З польської мови це ім'я перекладається як «прославитися». Зазвичай чоловік з таким ім'ям дуже уважний і добрий чоловік. Часом, ці якості проявляються надміру: у Станіслава існують власні уявлення про добро і зло. Він часто вершить долі, просто відсікаючи все те, що віджило себе. Станіслава часто відрізняє нервозність, неврівноваженість і дратівливість. Однак, він дуже м’який і готовий на поступки. Запальний характер і власні комплекси найболючіше позначаються на самому Станіславі. Однак він не дозволяє собі нікому це показувати. Маючи досить хворобливе самолюбство, свою нерішучість він вважає більш ніж ганебною слабкістю. Це йому шкодить і в особистому житті. Молодий Станіслав відрізняється влюбливість, але далі флірту відносини не розвиваються. Станіслав підбиває клини тільки до найкрасивіших дівчатам, прихильністю яких домагаються і інші хлопці. Станіслав досить товариський, але впливу ззовні він не піддається.

Станіслав ніколи не визнає того, що у невдачі він може бути винен сам: він шукає винних або звинувачує обставини. Через такі життєві позиції Станіслав рідко досягає вершин. Для того, щоб реалізуватися, йому необхідно вміти брати відповідальність за вчинки на самого себе. Станіслав керується здоровим глуздом, хоча інтуїція у нього теж розвинена досить непогано.

Станіслав моторошний власник, і це досить серйозний недолік в житті. При цьому більшою мірою це стосується не матеріальних цінностей, а ідей і відносин. Станіслав може стати заклятим ворогом того, хто посміє засумнівається в тому, що автором певної ідеї був саме Станіслав. Якщо людина є другом Станіслава, то бути ще чиїмось другом їй заборонено. Однак є ще один великий недолік - образливість. Від Станіслава можна постійно чути скарги на нерозуміння. Проте він сам не прагне зрозуміти когось іншого вислухавши опонента. Якщо Станіслав побереже свою печінку, то у нього не буде проблем зі здоров'ям. Також варто звернути увагу на алергічну реакцію на антибіотики. Червоний дракон здатний загострити інтелект Станіслава і посилити його чарівність. Нарцис є рослиною-покровителем цього імені, а камінь Станіслава - прозорий гірський кришталь.
Число імені: 2; Планета-покровитель: Місяць; Щасливий день: понеділок; Іменини: 8 травня, 5 серпня, 18 вересня, 13 листопада;
Сумісність імені: Вдало складеться його шлюб з Авророю, Азою, Бориславою, Веронікою, Оленою, Ларисою, Лілею, Оксаною, Риммою, Роксаною, Тамарою, Еллою, Юлією, Яною. Шлюб з Адою, Бертою, Богданою, Валентиною, Венерою, Бетою, Геллою, Джульєттою, Євгенією, Зінаїдою, Ладою, Мариною, Мартою, Світланою, Софією, Христиною - не буде щасливим.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top