Рекомендуємо прочитати

Матвій


Це ім'я має давньоєврейські коріння. Воно означає «Божий чоловік» або ж «подарований Богом Яхве». Як правило, Матвій у своїй сім'ї довгоочікувана дитина. Його батьки не тільки вкладають у хлопчика всю душу, а й покладають на нього достатньо великі надії. Така опіка батьків призводить до того, що Матвій виростає примхливим, розпещеним і абсолютно непристосованим до життя. Єдина порада: якщо Ви вирішили назвати свого сина Матвієм, то дотримуйтеся правила «золотої середини» у його вихованні.

Однак, дитячі недоліки проходять. Дорослий Матвій дуже виконавча і обов'язкова людина. Налагодити стосунки з дружелюбним Матвієм не складе труднощів. Сім'я дуже важлива для чоловіка з таким ім'ям. Однак у шлюбі він рідко буває щасливий. А причиною цього стає те, що він сам дозволяє своїй дружині собою зневажати. Досить підвищити самооцінку Матвія і навчити його відстоювати свою позицію - і стосунки в будинку гармонізуються. Матвій володіє богатирським здоров'ям! Ще в дитинстві він дуже міцний і швидкий. Більшість однолітків значно поступаються йому в вправності. Спорт - це покликання Матвія. А от інші сфери життя Матвія залишають бажати кращого. Цілком імовірно, що так складається через те, що Матвій не надто честолюбний і амбіційний. Часом, правда, прокидається в ньому здорова злість. У такі моменти він здатний перевернути весь світ. Але запалу вистачає на дуже короткий термін. Після цього Матвій втрачає бойовий запал і згасає. Матвію протегують Вищі сили. Але якщо він хоче чогось домогтися, йому необхідно хоч щось почати робити. Одним словом, навіть якщо Матвій зустріне серйозну перешкоду на своєму шляху, молитва допоможе розчистити дорогу.

Собака - це представник тваринного світу, який є покровителем Матвія. Для того, що у Матвія був не просто вірний і відданий друг, але і зоряний покровитель, йому необхідно завести в будинку пса. Якщо ж з тих чи інших причин придбати собаку не можна, то можна купити її фігуру, і вона стане талісманом Матвія. А бамбук вбереже будинок Матвія, а також допоможе нейтралізувати негативну енергетику в будинку. Чим більше цієї рослини буде навколо - тим краще. Зараз його можна знайти в будь квітковій крамниці. Камінь-талісман Матвія - хиастолит.
Число імені: 1; Планети-заступники: Сонце, Нептун; Щасливий день: неділя; Іменини: 1 червня 13 липня, 22 серпня, 25 серпня, 27 серпня, 11 жовтня, 18 жовтня, 12 листопада, 29 листопада 15 грудня
Сумісність імені: Він буде щасливий з дружиною, яку звуть: Алла, Ганна, Валентина, Віра, Віта, Глафіра, Ірина, Любов, Надія, Наталія, Ольга, Поліна. З Олександрою, Альбіною, Дариною, Інною, Ладою, Світланою шлюб може бути невдалий.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top