Рекомендуємо прочитати

Гліб


З давньо германського перекладається як «представлений Богу». Ще в юному віці Гліб виділяється відмінною серйозністю і скромністю, всі дорослі просто не можуть намилуватися Глібом, через його розсудливість і прагматичність. Ще Гліб володіє такими якостями як твердість характеру і сила, рішучість і прихильність. Хоч він і добрий чоловік, але часто може завестися на порожньому місці. Здавалося б, ось стоїть абсолютно спокійний і врівноважений хлопець, як через якусь мить, він вже не може стримувати свої емоції і кидається на першого попавшогося. Чесно кажучи, його злість в основному не обґрунтована, та й до того ж Гліб часто просто не хоче визнавати, що він помиляється. І до того ж, для Гліба вкрай не рекомендується зайве хвилювання, оскільки його нервова система піддається нервовим зривам.

Іншими словами, чим частіше він злиться, тим гірше для нього самого, і тим частіше він помиляється. Якщо Глібу здається, що все його життя - суцільна чорна смуга, то це не так. Його невдачі безпосередньо пов'язані з його дратівливістю. Все що потрібно, це змінити своє ставлення до навколишнього світу і все відразу налагодиться. І це, для Гліба не надає особливих труднощів. Він відноситься до групи тих щасливчиків, які можуть за кілька днів скинути пару кілограмів, почати вести здоровий спосіб життя, поміняти свої смаки і звички. Впевнений у своїх силах чоловік - саме таким Гліб подобається іншим, і зокрема жіночій статі. Жінки знають, що на нього можна покластися, і це їм в ньому найбільше подобається. Зазвичай, його сімейне життя складається досить вдало - його люблять і поважають. Якщо Гліб відчуває себе невдахою в амурних справах - в цьому йому на допомогу прийде місячний камінь.

З роботою, не все так просто: Глібу дуже важко знайти підходящу роботу, і до того ж нинішня життя диктує правила, які вимагають постійно підлаштовуватися під мінливі умови. Тому, спочатку, для того, щоб не відчувати особливих нервових переживань, йому слід освоїти навички професії, яка завжди буде користуватися попитом, наприклад кухаря, лікаря, шевця або кравця. Гліб має аналітичний склад розуму, так що він також може працювати в науковій сфері. Червоні яблука, допоможуть йому заповнити запаси енергії і сил. Обов'язково вживайте їх у їжу цілий рік, і на присадибній ділянці посадіть саджанці цього фруктового дерева. І ще, в літній час Глібу потрібно частіше бувати на свіжому повітрі, особливо благотворно впливають прогулянки по лугах і полях. І якщо ви раптом почуєте, як тріщить коник, будьте, впевнені, скоро станеться щось хороше.
Число імені: 7; Планети-заступники: Сонце, Венера, Сатурн; Щасливі дні: п'ятниця, субота, неділя; Іменини: 15 травня, 3 липня, 19 липня, 6 серпня, 18 вересня, 23 вересня
Сумісність імені: Вдалою зазвичай буває його одруження на жінці на ім'я Софія, Тамара, Валентина, Данута, Венера, Євгенія, Майя, Неллі, Раїса, Марія. Ужитися ж з Бориславою, Вікторією, Джульєттою, Катериною, Інною, Ладою, Лідією, Світланою, Яною Глібу буде важко.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top